Wpis z mikrobloga

4280 nowych przypadków i stroma tendencja wzrostowa. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim bezmózgim antymaseczkowym szurom i ich reprezentacji w sejmie czyli analfabetom naukowym z Konfederacji.

Te faszyzujące szury powinny być uznane za bioterrorystów.

#neuropa #4konserwy #polityka #koronawirus #maseczki #bekazprawakow
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naczarak: rozwala mnie to mylenie pojęć na vikop.ru
To według Ciebie wolnościowiec to ktoś kto jest wobec prawa zbliżony do anarchisty?
Czym więc wobec tego jest lewica? :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majk_: jak to fajnie przejść z tematu faktów medialnych na oskarżenia i nienawiść wobec opozycji sejmowej. Niezły fikołek, jestem pod wrażeniem. Ale i tak lepszy temat to wciskanie do wykopu o puszczy czy tam naturze tematów politycznych w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli co, jednak wolny rynek nie działa i potrzeba regulacji żeby ludzie postępowali jak trzeba? XD


@tomasz-terlecki: O ile mi wiadomo, to "szury z konfy" nie są libertarianami, a więc nie są przeciwni wszystkim regulacjom.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
analfabetom naukowym z Konfederacji.

@Majk_: mimo żem wykopowy lewak i normalnie Konfą gardzę, to tutaj stoje po ich stronie. I nie dlatego że ich popieram, bo Braun twierdzący że wirus nie istnieje jest tępakiem. A dlatego że reszta jest p----------i hipokrytami, non stop maski mieli w dupie, zarówno w sejmie i poza nim ich nie nosili, ale jak przekroczyło te 3 tys. chorych dziennie, to wszyscy od lewa do prawa
  • Odpowiedz
@Majk_: czy koronowarius jest tak groźny jak go kreują media who i politycy ? w Polsce codziennie umiera średnio 1123 osoby, ile wśród nich ma koronawirusa? Dlaczego nie mówi się o innych przyczynach śmierci ? Dlaczego zamykane są przychodnie, ludzie umierają na tysiące innych chorób, a wszystko kręci się wokół koronawirusa, gdzie ponad 70% osób przechodzi go bezobjawowo, PARANOJA i MANIPULACJA! Proszę o odpowiedzi na pytania.
  • Odpowiedz