Wpis z mikrobloga

4280 nowych przypadków i stroma tendencja wzrostowa. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim bezmózgim antymaseczkowym szurom i ich reprezentacji w sejmie czyli analfabetom naukowym z Konfederacji.

Te faszyzujące szury powinny być uznane za bioterrorystów.

#neuropa #4konserwy #polityka #koronawirus #maseczki #bekazprawakow
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo nie grozi, prawda?


@L3stko: grozi. Jeśli zakażony nie nosi maseczki, ryzyko zakażenia się w jego pobliżu, przez osobę noszącą maseczkę, jest wyższe, niż gdyby oboje nosili maseczki. Więc tak, twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja - czyli musisz zrobić wszystko co jest niezbędne i racjonalne, żeby twoje wirusy nie przeszły na mnie. Czyli w naszej sytuacji - masz nosić maseczkę...
  • Odpowiedz
Transmisja wcale nie ma w pracy, w szkole, w rodzinie, na imprezach i spotkaniach z rodziną lub znajomymi, wcale to nie są źródła tysiąca zakażeń.


@Theos: generalnie to starsze osoby, czyli najbardziej narażone, nie chodzą do pracy, czy na imprezy. Rozsądne rodziny też starają się teraz spotkań nie organizować.

Transmisja jest przede wszystkim wtedy jak jakiś cymbał nie założy maseczki w sklepie.


@Theos: za to do sklepu czy
  • Odpowiedz
. I tam spotykają zakażonych idiotów bez maseczek, twojego pokroju...


@Nieszkodnik: nie wiem skąd pomysł po tym co napisałem, że nie chodzę w maseczce, więc ktoś inny jest tu idiotą.

starsze osoby, czyli najbardziej narażone, nie chodzą do pracy, czy na imprezy.


Są na spotkaniach rodzinnych. Mała kawa czy większe urodziny. To raz. Dwa - przede wszystkim bardzo często mieszkają z innymi pokoleniami. Mamy najwięcej seniorów mieszkających z dziećmi/wnukami w
  • Odpowiedz
4280 nowych przypadków i stroma tendencja wzrostowa. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim bezmózgim antymaseczkowym szurom i ich reprezentacji w sejmie czyli analfabetom naukowym z Konfederacji.


@Majk_: Dziękujesz tym co mają najmniejszy wpływ na to.

Największy wpływ ma c-----e kontrolowanie sytuacji przez rząd, czyli PiS.
- Brak dobrze zrobionych przepisów nakazujących
  • Odpowiedz
Są na spotkaniach rodzinnych. Mała kawa czy większe urodziny.


@Theos: ty wiesz lepiej, co nie? Wśród wszystkich moich znajomych kontakty z wiekowymi rodzicami/wujkami/ciotkami zostały zamrozone. Ale ty wiesz lepiej...

Dwa - przede wszystkim bardzo często mieszkają z innymi pokoleniami. Mamy najwięcej seniorów mieszkających z dziećmi/wnukami w UE.


@Theos: no i? Co to zmienia dla tych, którzy mieszkają sami i nie chcą się zakazić od młodych, zdrowych i bezmyślnych?
  • Odpowiedz
- Otwieranie szkół bez jakiegokolwiek dobrego rozwiązania.


TAAAA:

SARS-CoV-2 infections and outbreaks were uncommon in educational settings during the

first month after the easing of national lockdown in England. The strong correlation with
  • Odpowiedz
@Majk_: Przed chwilą jeden na Fb, podczas dyskusji, napisał mi, że koronawirus nie jest groźny, bo tak samo jak grypę można go wyleczyć antybiotykami bez recepty :D Tacy ludzie wklejają memy opisujące jak to korona nie jest groźna, a pandemia to kreacja medialna.
  • Odpowiedz
@Mollina: podziękuj rządzącym że wymyślają regulacje z d--y

The first global analysis of existing scientific studies related to COVID-19 and newborn babies highlights that it is uncommon for babies aged up to four weeks old to become infected with the virus, with recorded cases experiencing only mild symptoms and making a full recovery.


https://www.news-medical.net/news/20200530/Risk-posed-by-COVID-19-to-newborn-babies-is-low-research-suggests.aspx
  • Odpowiedz