Wpis z mikrobloga

4280 nowych przypadków i stroma tendencja wzrostowa. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim bezmózgim antymaseczkowym szurom i ich reprezentacji w sejmie czyli analfabetom naukowym z Konfederacji.

Te faszyzujące szury powinny być uznane za bioterrorystów.

#neuropa #4konserwy #polityka #koronawirus #maseczki #bekazprawakow
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majk_: podziękuj PiSowi za brak przepisów zobowiązujących do noszenia maseczek. Minęło pół roku a oni jeszcze nie zdążyli wprowadzić podstawy prawnej dla takiego nakazu.
  • Odpowiedz
@L3stko:
Wolnościowiec z koziej d--y się odezwał. W upadającej lewackiej Szwecji nie trzeba było wprowadzać nakazów. Szwedzi sami zakładają maski i się izolują.
  • Odpowiedz
@Lrrr: dobra, to teraz bez żartów. Niezakrywających nos i usta jest promil i nimi nie zawracałbym sobie głowy. Największym problemem są ludzie z maseczkami na brodach. W ostatnim czasie nie spotkałem ani jednej osoby bez maseczki a ludzi z maseczką na brodzie w sklepie widzę codziennie kilku-kilkunastu.
  • Odpowiedz
@L3stko:

Niezakrywających nos i usta jest promil


Największym problemem są ludzie z maseczkami na brodach


aha xD to że ty coś obserwujesz, nie znaczy że jest tak wszędzie. Błąd poznawczy tzw. fałszywa powszechność ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@The_Orz: już napisałem wyżej że brak maseczek to akurat najmniejszy problem. Najpierw weźcie się za ludzi, którzy noszą maseczki na brodzie a później krzyczcie o kilku niepokornych.
  • Odpowiedz
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim bezmózgim antymaseczkowym szurom


@Majk_: no tak, mała część społeczeństwa jest antymaseczkowym szurostwem i to dlatego szybko rośnie liczba przypadków. xD

Transmisja wcale nie ma w pracy, w szkole, w rodzinie, na imprezach i spotkaniach z rodziną lub znajomymi, wcale to nie są źródła tysiąca zakażeń. Transmisja jest przede wszystkim wtedy jak jakiś cymbał nie założy maseczki w sklepie.

  • Odpowiedz
@Majk_: W tym sejmie każdy maski ma gdzieś, raz na tydzień założą jak akurat sprawa jest bardziej medialna i tyle xD Ale widać na takich jak ty to działa
  • Odpowiedz
@The_Orz:

Brak odpowiednich przepisów w danej materii = ludzie zachowują się jak debile

Wprowadzenie przepisów w danej materii = krzyk o ograniczaniu wolnosci/nadmiernym fiskaliźmie

¯\(ツ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Majk_: Ja dziękuję naszemu rządowi, że przez ponad pół roku nie potrafili stworzyć sprawnie działającego systemu. Od wtorku wiem, że wyszedł mi dodatni wymaz. Do tej pory nikt do mnie nie zadzwonił z sanepidu. Wszędzie gdzie ja dzwonię albo nie odbierają albo mówią że mam zaczekać na telefon.
  • Odpowiedz