Wpis z mikrobloga

@Kruqu: co do pokazania hasła, to chodzi o hasło do kontaktu z obsługą klienta, w celu weryfikacji rozmówcy - no niestety konsultant musi zobaczyć te hasło żeby móc zweryfikować czy klient podaje poprawnie
@Mateuszek7: ewidentnie masz coś z garem xD

Zreszta domyślam się co cię tak striggerowalo, pewnie poczułeś się głupio bo przez swój brak obycia i znajomości świata myślałem że gość #!$%@? nie wiadomo jaka manianr a tutaj wyszło że po prostu jesteś ograniczonym, sfrustrowanym wychodkiem który szuka taniej sensancji.

No powiedz czy nie mam racji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koneser #!$%@?


@Annaroth co ja bede się produkował skoro sam o sobie twierdzisz że jesteś #!$%@? XD i te odpowiadanie na oczywistą paste XD tak cię zabolało wykopu że musiałeś zgłosić?
Frustracja to twoje drugie imie, wystarczy spojrzeć na tą nitke, próbujesz obrazić każdego kogo sie da. Az tak mamusia musiała ci wbić do głowy że jesteś nieudacznikiem ze myslisz ze każdy jest? Otóż.nie, ty jesteś i to ten najgorszy przypadek.
Nie
@Mateuszek7: ty nawet nie znasz znaczenia słowa koneser xD

Obrażam tylko oczywiste #!$%@? fajnie że się sam znakujesz.

Oczywiście poza wyzwyskani nie zaprezentowałes nawet jednego argumentu czemu się nie zgadzasz a teraz przekręcasz moje własne słowa aby mnie obrazic xD

Jesteś gamoniem, szkoda mi czasu na taką mieronte jak ty