Wpis z mikrobloga

@Maneharno: Wyszukiwanie klientów vip jest zabronione i za to zwalniają ale osoby zwykłe można szukać ile się chce.

@kasa: do CRM trzeba sie logować i jest tam widoczna historia w którego klienta wchodziłeś i co wyszukiwałeś więc łatwo będzie ustalić winnego.

@Kruqu: Wcześniej hasła i pesel były normalnie widoczne ale jak weszło rodo to zrobili zmiane, że trzeba klikać "pokaż hasło" aby je pokazało.

@insystem: Zapomniałeś o Telbridge
Dlatego kurde wymyśla się i wprowadza procedury mające zapewnić bezpieczeństwo i utrudnić takie postępowanie. No kurde takie wyszukiwanie powinno być zablokowane i udostępnione konkretnym osobom w jakiś przypadkach. No i kurde osoba powinna być poinformowana, że ktoś i tutaj nazwisko pracownika ja sprawdza w systemie.


@Maneharno: ty chyba niepoważny jesteś xD
@insystem: Zapomniałeś o Telbridge z Torunia.Zawsze był trójkąt Telbridge-Arvato-Transcom. Telbridge pracuje dla playa i na jeg crm i atmosferze/kiedyś też i nasie


@Impuls94: APS/ARvato też na ich atmosferze i nowym CRM, a wcześniej na tym starym javowym gównie (z którego co prawda można było więcej rzeczy zrobić).
@Maneharno: Takie wchodzenie w dane klientów jest rejestrowane, bez problemów można sprawdzić który z pracowników to robił, od tego maja indywidualne konta logowania


@Kierowca_audi: Samo wyswietlenie rekordu klienta moze nie jest, ale czesc danych jest zakryta i trzeba kliknac na pole zeby zobaczyc dane (pesel na przyklad) i tu moze sie w logach cos pokazywac. Jakbys mial zbierac dane kto w jaki rekord wszedl, to przy takiej ilosci uzytkownikow i
@Krupier: Oj da się, pracowałem przez prawie rok w Orange i po samym numerze miałem dostęp do wszystkich danych klienta xD z tego co wiem, nikt też tego specjalnie nie sprawdzał, kierownicy bardziej przejmowali się tym jak tniemy w ch*** na statusach niż tym czyje konto podglądamy xD
@Meteor100 mam dostęp do tysięcy kart kredytowych losowych osób - nigdy bym nie pomyślał, żeby to wykorzystać bo nawet za zabranie im z konta 1zl jestem w dupie. Gościu kretyn. Prace trzeba traktować profesjonalnie i nie nadużywać takich danych. A to co zrobił? No #!$%@?... Nawet jakby mnie modelka z playboya prosiła o coś takiego to nie ma opcji. Pan się nadaje do #!$%@? z pracy - o reszcie zdecyduje odpowiedni organ