Wpis z mikrobloga

@r5678: Cały pic polega na tym, za ludzie mają ogólnie naprawdę bardzo małą świadomość jak należy dobierać partnera i budować razem związek, ale lepiej zwalić na jedną płeć, bo przecież niebieski wchodzący w związek z taką panną jest całkiem normalny i ma zdrowe podejście do relacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Jak dla mnie, to możesz sobie zarabiać jak Bill Gates i wszystko kupować, o ile nie jesteś jakimś złodziejem. Co mi do tego. Ogólna zasada jest jaka jest, zdecydowana większość kobiet w taki czy inny sposób dostaje zasoby od swoich facetów, więc mogą sobie "być na swoim". No są, bo albo dostają coś od rodziców, albo mieszkają u kogoś komu robią gałę. Stąd komentarze o tym, że ktoś tam
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco ale to macie wspolne konto czy co?
Chyba ze mieszkasz u niej i chcesz tam wniesc telewizor. Tez bym ci nie pozwoliła, bo jestem przeciwniczka posiadania telewizora i płacenia abonamentu RTV, rejestruj sobie odbiornik u siebie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco: Mieszkacie razem, ale gadacie o takich rzeczach na messengerze?

@robo_bobo ja gadam na telegramie. Oboje z niebieskim chodzimy po domu w sluchawkach na uszach. Ja slucham audiobookow, on podcastow czy youtube'a
  • Odpowiedz
@Goronco: Kupiłem duży tv - to mówiła, że oszalałem. Ale ogląda się wygodnie.

Kupiłem ps3 - mówiła, że jestem walnięty dzieciak. Teraz siedzi obok i pocina Tomb Ridera.

Ale ja w między czasie wydałem 3x tyle na auto i komputer :D
  • Odpowiedz