Wpis z mikrobloga

@Goronco: oj mam nadzieję, że to nie jest zarzutka opie, bo wybornie się tutaj czytało trzaski dup o półtora kafla. A swojej ukochanej musisz wyjaśnić, że jej też możesz kupić jak chce, to będziecie mogli grać razem w strzelanki.
  • Odpowiedz
@Goronco: no chyba to i to, bo mamusia albo tatus tez mi wciskaja, i do tego dorzucaja obiadek i inne sloiki jak ich odwiedze, pomimo ze sam potrafie calkiem niezle gotowac i robie to praktycznie codziennie.
No i co lepsze - znalazlem rozowa z mieszkaniem po rodzicach - moze od teraz bede ja nazywal mamincorka xd
  • Odpowiedz
@bolo1 zarabiam nie wiele mniej niż moj mąż, nigdy nie byłam na utrzymaniu mężczyzny od kiedy skończyłam studia i przestałam być na utrzymaniu rodziców. Więc cichaj mizoginie
  • Odpowiedz
Może twoja różowa myśli że jesteś taki głupi że wydasz wszystkie pieniądze na konsole i nie będziecie mieć kasy na czynsz/jedzenie? Tak czy owak współczuje, bo albo ma cię za debila albo za pantofla, który musi uzgadniać z nią kwestię wydania własnych funduszy na hobby xD Sama jestem różowa, ale często nie ogarniam dlaczego baby się zachowują jakby chciały wiecznie rządzić w związku¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale jezeli zarabiasz mniej niz ok. 6k miesiecznie to jednak 25-33% pensji wydana na raz bez konsultacji z partnerką nie jest okej.


@dorotka-wu: zdrowo masz pokrzywione pod kopułą xD jeżeli nie spłucze się z kasy i nie zabraknie mu na wspólne życie oraz nie mają w planach wielkich wydatków na które muszą oszczędzać (ślub, wycieczka, mieszkanie) to po co ma to robić? Jeśli jest się normalną parą każdy ma swoje
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: jeśli macie wspólny cel (jak wymieniłem wyżej) to tak, ale w przeciwnym wypadku po co? Każdy ma swoje życie, swoje pasje i przez to wydatki. Wspólny budżet to dla mnie jakaś kwota na którą sie oboje zrzucamy żeby opłacić rachunki czy inne wydatki
  • Odpowiedz
@Goronco ps5 exclusivy, pady nowej generacji, dźwięk 3d. Fakt to trochę słabsza konsola (jakieś 10%, ale gier nie będą przecież robić osobno na xboxa bo jest trochę mocniejszy więc będzie jeden pies pod tym względem) i ma 850 gb zamiast 1000 gb ale i tak tam zmiescisz w pyte gierek , chyba że grasz w kilka na raz. Mimo wszystko ps5 wygrywa dla mnie.
  • Odpowiedz