Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: dokładnie mi chodziło, że na osobę komentującą. Nie dość że nie podoba mi się przywalanie do @Dorken bez powodu, to jeszcze mam identyczną sytuację.
Wydaje mi się że wszystko się rozchodzi o

Jednakże wiadomo, że ile się ma pieniędzy tyle się wyda

no otóż niekoniecznie tak jest
  • Odpowiedz
@wetorek2: dorotka nie za bardzo chyba rozumie, że nie każdemu jak jej 600zł miesięcznie wiele zmieni w życiu i gada głupoty o jakichś wakacjach. moi rodzice niczego sobie nie odmawiają, mój ojciec regularnie żegluje po całym świecie, jeżdżą na wakacje etc, a te 600zł miesięcznie więcej to by mu... nawet nie wiem co xD
  • Odpowiedz
@Dorken: @dorotka-wu: rozumiem że można mieć swoje doświadczenia, ale nie trzeba od razu cisnąć po innych.
Może nie aż tak, ale rodzice pomimo w miarę normalnego życia są w stanie odkładać połowę przychodów, to mi płacą rachunki za ich mieszkanie w którym mieszkam "a masz synek :D". Tak samo kupili mi niedawno auto, żebym miał na dojazdy do pracy, bo przyda mi się.
Sam mam pierwszą pracę od
  • Odpowiedz
nie wzielabym grosza od rodzicow jezeli byłabym w stanie uttrzymac się sama... wstyd by mi bylo wziac te 200 zł na jedzenie od mamy


@dorotka-wu: Ale od chłopaka/narzeczonego/męża doić forsę przez większość życia to już pewnie nie wstyd.
Wypowiadanie się w takim temacie przez kobiety jest wysoce niemoralne.
  • Odpowiedz