Wpis z mikrobloga

#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #malarstwo #chwalesie
Może są tu mireczki z #bialystok (ale nie tylko), którzy mają łyse ściany? :D #sprzedam

Po paru miesiącach posuchy namalowałam sztorm :) Farby olejne na płotnie o wymiarach 60x80.
Zdjęcie nie oddaje do końca detali i kolorów, bo robiłam je super samsungiem a40 :/
Polecam obserwowanie swojej stronki https://www.facebook.com/ECiereszko/
Pobierz AnileweZ - #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #malarstwo #chwalesie
Może są tu mireczki...
źródło: comment_1601880968qSPKGwyOOjSWv47tysvMpv.jpg
  • 60
@Majku_: ja mam tak, że podoba mi się wiele styli w malarstwie, ostatnio choruję na abstrakcję :P Tylko jeśli wieszam swoje prace u siebie, to niestety muszą one pozytywnie przejść mężowski test, a niestety on lubi tylko realizm :D Chociaz tego statku to nie chciał
Tylko jeśli wieszam swoje prace u siebie, to niestety muszą one pozytywnie przejść mężowski test


@AnileweZ: u mnie również cokolwiek, co chcę powiesić, musi zdobyć odznakę "żona approved" ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gusta w tej kwestii mamy mega odmienne. Chociaż ja i tak lubię malować rzeczy, które do naszego mieszkania z reguły nie pasują :) Poza tym co ja się tu wypowiadam, zacząłem malować kilka miesięcy
@AnileweZ: w takim razie co robię źle? :D Wystawiam, dostaję lajki, ale żadnego zapytania ( ͠° °)
Łaskawie jeden Mirek na wykopie wspomógł początkującego artystę groszem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Majku_: hmm to nie jest takie łatwe. Zauważyłam, że ludzie lubią nieproporcjonalne duże kobiece twarze na całe płótno xd Takie obrazy chodza po 1000zł, a sa tak okropne, że szkoda gadać. Może też sprobuj? XD

A tak serio to ciężko jest sprzedać obraz, trzeba wbic się w czyjś gust. Często tez cena odstrasza. Ludzie chcieliby obraz za 100zł nie wiedząc ile kosztuje to pracy