Wpis z mikrobloga

Tak jak EA dyma brainletów kupujących FIFE co roku nie dyma nawet PIS. 250zł za standardową edycje gry, która jest zwykłym gównem z bugami, a z jakimiś choojowymi dodatkami, które przydadzą się jedynie w 1 miesiącu 500zł XDD Ale za to pograsz 3 dni przed premierą11!!11!!! A jak zapłacisz dodatkowe 15zł to na 10 godzin dadzą ci zagrać 1 października!!!!!1!!!! XD Serwery wyłączą po kilku latach, mimo, że ktoś dał na ten ściek 5 stów. Dodatkowo pay2win w PŁATNEJ grze, jakieś fifa pointsy i bany na rynek, bo ktoś chce sobie zarobić, coś pięknego. To wszystko za aktualizację składów i możliwość zbudowania na nowo swojej 11 w FUT na góra 2 miesiące, bo potem TOTY, TOTSY, a po drodzę i tak miliard codziennych eventów, żeby z debili co kupują to co roku zedrzeć jak najwięcej pieniędzy XD Uwielbiam za to EA, mam nadzieję, że wprowadzą płatne połowy sezonów i ligę weekendową, bo idiotyczne community tej gry zapłaci za wszystko.
#fut #fifa #fifa21
  • 22
  • Odpowiedz
@koldinho: Wieksza beke mam z debili ktorzy robia takie wywody jak Ty a jak ktos chce i kogos stac to niech kupuje nawet za te 500 a Tobie #!$%@? do tego bo za Twoje nie graja
  • Odpowiedz
@8otai: Myślę, że dla większości ludzi w Polsce te 200 czy 250zł to jednak spory wydatek jak na grę na maksymalnie rok czasu. Nawet na wykopie co chwile ktoś pyta gdzie kupi najtaniej, więc nie sądzę, że tak wszyscy chętnie wydają na to pieniądze, tylko są w to gówno po prostu wciągnięci.
  • Odpowiedz
@Tratak: typowy argument wykopka 20 iq z przeruchanym tekstem typu "zesrałeś się" dla którego kurczak/4 sery to wyżyny humoru. Nie boli mnie to, bo jeśli będę miał ochotę to sobie kupię tę #!$%@?ą gierkę. Śmieszy mnie community tej gównianej gry, które teraz tak walczy, a za miesiąc połowa tu będzie płakać jaka ta gra jest #!$%@? XD Aha dodam, że w czerwcu 2021 połowa tutaj zadeklaruje się, że nowej fify nie
  • Odpowiedz
@koldinho: Ale co to Ciebie obchodzi czy dla wiekszosci ludzi w Polsce jest to spory wydatek? Kogos stac to kupi kogos nie to nie kupi i tyle a to ze ludzie pytaja gdzie najtaniej fifa jest zadnym argumentem bo ktos moze chciec po prostu zaoszczedzic. Co do tego czy ktos jest uzalezniony czy nie niech sobie kazdy sam rozwiazuje takie problemy z lekarzem czy cos a nie robisz sie jakims obronca
  • Odpowiedz
@koldinho: Jak gry na PS5 beda kosztowac po 400zl to moze juz teraz organizuj swoja demonstracje jacy to ludzie nie sa krzywdzeni bo CHCĄ wydac swoje pieniadze na gre
  • Odpowiedz
@8otai: Ale nie przeszkadza mi cena tych gier, bo GTA 5 mogłoby i 500zl kosztować, bo to gra która wychodzi raz na x lat, na multi możesz grać cały czas i nie wyłączą ci serwerów, masz wielką mapę i robisz co chcesz. Fifa to jedynie odświeżenie składów i zmiana szaty graficznej. Nie chodzi mi o inne gry tylko o fife. Zresztą czego wymagać od osób które masturbują się jak strzela jakiegos
  • Odpowiedz
@koldinho: a co maja dodac do fify napady z bronia w reku na stadion lub latajace ufo? To jest pilka nozna wiec czym mialaby ta gra sie roznic od poprzednich oprocz tego co wymieniles i mechaniki?
  • Odpowiedz
@8otai: chociażby naprawić błędy i stworzyć normalny gameplay a nie #!$%@? skrzydłem i podanie w srodek, dlaczego średnia ocen co roku takiej fify to okolice 2/10?
  • Odpowiedz
@koldinho: Nie ocenie bo jeszcze nawet nie wyszla a 10h gry praktycznie w samo squad battles to za malo zeby ocenic. A czy jest warta 250zl? Wedlug mnie jest warta tyle ile sa w stanie zaplacic za nia ludzie (poza tym to calkiem normalna cena kazdej nowej gry) odnosze wrazenie ze zapominasz o tym ze ta gra nie jest tylko w Polsce i cena w okolicach 50$ nie robi na kims
  • Odpowiedz