Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Pethaf

@Emiloov: może i już nie jesteś opuchlakiem, ale stopy mógłbyś uczesać. Wtedy się panny zaczną oglądać się za takim kawalerem


poleć mi jakiś grzebień( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ZumpkaChinskax

@Emiloov: słodkie czasem wpada czy nke? Ja uzależniona od cukru wiec tp największa słabość

Kiedyś schudłam 15kg w 3-4miesiace, ale teraz przytyłam 20 i czas się brać za siebie

nic słodkiego nie jadam. Ale ja jestem np uzależniony od czipsów, więc czasem sobie pozwolę co jak widać nie ma wpływu na całość diety :) cały szkolił chyba tkwi w głowie i w sposobie nastawienia.
Chociaż kiedyś to przyznam, że cała
  • Odpowiedz
@Emiloov: ja wiem, że waga 130 prawdopodobnie wyrządzała ci znacznie większe szkody, ale 40kg w pół roku to jednak absolutnie #!$%@? tempo - trener jest z tym ok? Robiłeś jakieś badania po drodze? Życzę sukcesów i trzymam kciuki, ale 6 miesięcy to za mało żeby się przeprogramować + warto by było nie nabawić się dodatkowych problemów - miej to z tyłu głowy
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@powaznyczlowiek

@Emiloov: ja wiem, że waga 130 prawdopodobnie wyrządzała ci znacznie większe szkody, ale 40kg w pół roku to jednak absolutnie #!$%@? tempo - trener jest z tym ok? Robiłeś jakieś badania po drodze? Życzę sukcesów i trzymam kciuki, ale 6 miesięcy to za mało żeby się przeprogramować + warto by było nie nabawić się dodatkowych problemów - miej to z tyłu głowy


byliśmy zaniepokojeni trochę tempem w jakim to idzie,
  • Odpowiedz