Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
@trevoz: tak 7 ludzi, byłem na ich pogrzebach, skoki z okna, wieszanie po lasach, zapicie się na śmierć, najgorsze jest to, że nie szło ich wyczuć, tu się śmieją, fajnie rozmawiają i nagle wracając z pracy, wtedy na Rząsce na jednostce byłem w ochronie, wracam, po 24h chyba była 7 rano, 3 radiowozy, karetka, a jeszcze 2 dni temu z gościem piłem piwo, naprawdę nie polecam tego uczucia
  • Odpowiedz
@trevoz: Tak. Chłopak z patoli, więc nie miał wielkich szans. #!$%@?ł głupotę w złości, po czym powiesił się na posesji rodziców. Miał 15 lat. Potem mój ojciec widząc, że ze mną nie jest za ciekawie, umiał tylko powtarzać, że jak to... 15 lat, całe życie przed nim było! Ojciec tego chłopaka był kumplem od flaszki mojego ojca.
  • Odpowiedz
@trevoz moja bratowa miałem wtedy 15 lat było to dla mnie pierwsze spotkanie z samobójstwem. wcześniej to może gdzieś w filmach widziałem. do dzisiaj pamiętam ten dziwny surrealizm sytuacji i #!$%@?ą atmosferę w domu.
  • Odpowiedz
@trevoz: Syn byłej już wtedy nauczycielki, kolega mojej siostry z ich czasów gimnazjum. Obaj popełnili samobójstwo przez dziewczyny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@trevoz: ja znałem, koleżanka z klasy, popełniła samobójstwo w gimnazjum, podobno powody były dwa, jeden to śmierć jej przyjaciółki która zginęła w wypadku a drugi to toksyczni rodzice. Dzień przed śmiercią nic nie zapowiadało tragedii, była zawsze uśmiechnięta, normalna ani brzydka ani wyjątkowo ładna, ot taka normalna Martyna. Powiesiła się w swoim pokoju który podobno jej ojciec regularnie zamykał na klucz.
  • Odpowiedz