Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: A ja miałam i mam tylko 1, gdzie wyczuwam, że i tak mi nie wierzy, bo jak to powiedział "on nic nie czuł, że byłam dziewicą". Trudno takie czasy, że już facetowi trudno w coś takiego uwierzyć. Albo może to ja jestem jakaś nienormalna, że tak późno zgodziłam się pójść z facetem do łóżka, jak tak patrzę na te wszystkie laski chwalące się kiedy zaczęły ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nujabes: tak długo jak nie jesteś w stałym związku to w gruncie rzeczy nie ma znaczenia.
Kogo obchodzi że partner(ka) ma milionowe długi jeżeli spotkaliście się na tydzień, dla przyjemności? A kogo jak do końca życia chcecie być razem?
No właśnie.
  • Odpowiedz
@poziomek90: no mniej wiecej taka jak miedzy kims kto wie ile np pali zielska a tym co juz tego nie ogarnia XD No dla mnie to jest różnica w pewnym sensie. Rachuba jest w wielu lwesyiach pewnym wyznacznikiem kontroli. Moze z pkt widzenia czy to duzo czy malo faktycznie nie ma roznicy, ale z osobowościowej spora
  • Odpowiedz
@Liamdot: Ze skrajności w skrajność. Jeżeli miała kilkudziesięciu partnerów i nie nawiązała żadnego związku, to jaka jest szansa na trwały związek z taką? Raczej mały.
  • Odpowiedz