Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki, z racji iż postanowiłem wyjść do ludzi ze swoimi sosami z #chilli postanowiłem zrobić dla Was #rozdajo robionych przeze mnie sosów. Sosy są produkowane z wychodowanych przeze mnie mnie warzyw oraz ziół + kilku składników których nie da się u nas wyhodować :). Produkcję sosów rozpocząłem ok. 5 lat temu testując różne przepisy, które spożywałem osobiście oraz którymi obdarowywałem znajomych. Obecnie skupiłem się na 3 recepturach o smakach: BBQ, ananas oraz brzoskwinia. W ostatnim czasie podjąłem współprace z lokalną restauracją, która podaje sosy w swoich daniach. Osobom którym nie uda się wygrać w #rozdajo chciałbym również zaproponować sosy w cenie 10 zł za 200ml sosu. W losowaniu biorą udział osoby pulsujące. Zakończenie 04-10-2020 o godzinie 12:00. Zachęcam do plusowania, natomiast osoby zainteresowane nabyciem produktu zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Powodzenia! A i do wylosowania oczywiście są 3 słoiki, każdy o innym smaku. #chillihead #ostrezarcie #ostresosy #gotowanie #kulinaria #chili #chilijem #chillicontent #sos #sosostry #ostrechili #papryczki #papryka Stopnia ostrości nie określam, z racji iż każdy posiada inną tolerancję, natomiast mogę jedynie powiedzieć, że potrafią przepalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
el3m - Czołem Mirki, z racji iż postanowiłem wyjść do ludzi ze swoimi sosami z #chill...

źródło: comment_1601200364kcNEXu5GAmfGq4WXKATVwZ.jpg

Pobierz
  • 37
@el3m jestem osobą raczej nie wierzącą w zjawiska nadprzyrodzone, ale to już kolejny raz dziwny zbieg okoliczności. Zaledwie wczoraj wymyśliłem w robocie, że spróbuję uprawiać w domu papryczki chilli i następnie robić z nich własne sosy. Lubię zarówno roślinki, jak i gotowanie, więc wydaje się to spoko pomysłem. No i dziś czytam Twój wpis. Normalnie XD. Dziwne trochę co nie? Swoją drogą może dałbyś kilka porad dla świeżaka, bo przez te 5
@dutrasilva ja #!$%@?, dam Ci wskazówkę: wychilluj Mirku xD

Napisałeś post o tym że robisz rozdajo. Napisałeś tan tylko że proponujesz sosy za 10zl, ale zero info gdzie, co i jak dlatego zapytałem normalnie jak człowiek czy gdzieś je sprzedajesz -> w zamyśle na allegro, FB, insta, tutaj na wykopie czytaj gdzie mogę złożyć zamówienie.

Nie chce Ci się odpowiadać na takie pytania to pisz w poście wyraźnie co ludzie mają zrobić