Wpis z mikrobloga

@ElenaGilbert Co to ma do rzeczy?

Przeliczając na sztukę, to 2,5 raza częściej zabija osobówka. Na sztukę, a jest ich KILKUDZIESIECIOKROTNIE więcej.

Rowerzyści powodują więcej wypadków, rozumiesz? A ty piszesz farmazon że prawie wszyscy tirowcy to piraci drogowi.
@wezsepigulke: ma do rzeczy to, ze osobowka zabija bo samochody to często biedackie rzęchy, moj wujek przezyl swoim autem czołówkę z osobówką, ale jakby mu tir wjechał to by nie przeżył
liczy sie dla mnie to, jaka mam szansę przeżycia moim autem (solidnym bmw), więc dla mnie byłoby bezpieczniej na drodze bez tirów piratów niż osobowek piratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wezsepigulke: ma do rzeczy to, ze osobowka zabija bo samochody to często biedackie rzęchy, moj wujek przezyl swoim autem czołówkę z osobówką, ale jakby mu tir wjechał to by nie przeżył

liczy sie dla mnie to, jaka mam szansę przeżycia moim autem (solidnym bmw), więc dla mnie byłoby bezpieczniej na drodze bez tirów piratów niż osobowek piratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ElenaGilbert Ale chodzi o to że
@mamFAJNYnick: sam jestem kierowca i niestety muszę przyznać Ci rację. Większość Furmanów jest zwykłymi debilami nie nadającymi się do innej pracy, dodatkowo w dziwny sposób przekonanymi o swojej wyjątkowości. Jeździłem wieloma rodzajami od cysterny z obrotnica po autobus i gdzie k.. nie pójdziesz to sami Superbohaterzy. Każdy nie zastąpiony, każdy z wyjątkowym talentem do trzymania kierownicy. Prawdziwi kierowcy już się dawno pokończyli, teraz każdy skuszony zarobkami. Ktoś tam niżej pisał o
@Kuno_lis: gimnazjada w komentarzach.
Mirek uczciwie pracuje, zadowolony jest ze swojej pracy, a tutaj urządza się wycieczki po wykształceniu, ambicjach życiowych.
Najgłośniejsi oczywiście Ci, którzy mieszkają jeszcze u mamy, a pracę znają z simsów.
Trzymaj się i rób swoje z pasją.
Jeśli praca Ci się podoba i się w niej realizujesz jest zajebiście. Jak zaczniesz się oglądać na tych hejterów to przegrałeś i utknąłeś razem z nimi w oborniku #!$%@?.
Szerokości