Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh Ta sama bajka, wystarczy zrobić uprawnienia za parę groszy i wyczekać porządnej oferty pracy. Koszty tych kursów zwracają się jedną pensja.

Widzisz, zdecydowaną większość nas nie chce siedzieć w domu. Dla mnie najgorszym koszmarem jaki sobie wyobrażam to wstawać codziennie o tej samej godzinie, jechać tym samym tramwajem do tego samego biura, do tych samych ludzi i robić w kolko to samo. Za 3x większą kasę nie robiłbym tego.

Programować to
  • Odpowiedz
@hpiotrekh po za tym 100x bardziej wolę moją kabinę od pokoju w motelu. Na szczęście nie jeżdżę w trasy dłuższe niż 10-11dni i nie muszę chodzić do hotelu. Z resztą teraz się przepisy pozmieniały i nie trzeba do hoteli jeździć.
  • Odpowiedz
Widzisz, zdecydowaną większość nas nie chce siedzieć w domu. Dla mnie najgorszym koszmarem jaki sobie wyobrażam to wstawać codziennie o tej samej godzinie, jechać tym samym tramwajem do tego samego biura, do tych samych ludzi i robić w kolko to samo. Za 3x większą kasę nie robiłbym tego.


@wezsepigulke: rozumiem, że podoba ci się ta praca, ale moim zdaniem jeżdżenie po autostradzie jeszcze z taką zawrotną prędkością jest tak obrzydliwie nudne,
  • Odpowiedz
Dla mnie najgorszym koszmarem jaki sobie wyobrażam to wstawać codziennie o tej samej godzinie, jechać tym samym tramwajem do tego samego biura

a nie siedzieć na dupie całe życie i klepać kod. Nie ma nic nudniejszego.


@wezsepigulke: nie żeby coś mireczku ale nie ma nic nudniejszego niż 90kmh przez 8h dzień w dzień po autostradzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i pisanie że płacą za oglądanie filmów.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh Akurat zbawienna jest, śmiać się można, ale spójrz na fakty.

Zero lockdownów, przedłużyli nam ważność prawa jazdy, nie obowiązują kwarantanny. Wszelkie strajki kierowców na świecie kończą się góra po dwóch tygodniach totalnym paraliżem kraju i interwencją wojska. Nasz współczesny świat jest oparty na transporcie kołowym. Sklepy nie mają magazynów, bazują na codziennym zaopatrzeniu. Jak jednej nocy do Biedronki nie przyjedzie TIR, to masz puste półki.

https://40ton.net/strajk-kierowcow-portugalii-grozba-dwoch-wiezienia-wojsko-zastepujace-strajkujacych/

https://www.gospodarkamorska.pl/porty-logistyka-brazylia:-strajk-kierowcow-ciezarowek-paralizuje-gospodarke-30293

Niemcy nie kontrolują kierowców
  • Odpowiedz
Jak jednej nocy do Biedronki nie przyjedzie TIR, to masz puste półki.


@wezsepigulke: jak jednego dnia nie przyjdzie kierownik tej biedronki to masz zamknięty cały sklep.
Jak piekarz nie przyjdzie do pracy to nie masz chleba na jutro.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz