Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: nie mam nic do pracy kierowcy, ale przekonywanie ze nocowanie w kabinie jest lepsze od hotelu to juz przesada. Pracuje w korpo, troche przed covidem podrozowalem i jednak wole nocowac w centrum miasta w hotelu 4-5* , gdzie rano pojde na silke po robocie na basen i saune a potem zjem sobie fajna kolacje. Jakie zalety w porownaniu do tego co napisalem ma kabina w tirze?
@hpiotrekh: ja kilka dni temu spotkałem dwóch tirowcow na autostradzie (zwężenie, bo roboty drogowe, także tylko dwa pasy otwarte) i zgadnij co robili? xD przerwe sobie na żarcie i pogaduchy, na #!$%@? prawym pasie. Przez tych baranów korek się zrobił jak cholera, bo tylko jeden pas był wolny, drugi blokowali. Także nie jestem zdziwiony postem opa i jego malutkim mózgiem. Mam jedynie nadzieję, że policja ich tam dojechała i ponieśli jakieś
płacą sporo, ale robota kiepska, dlatego bym nie skorzystał. No ale sorry, byle typ bez szkoły może zarabiać 7 koła na rękę, a ja tyle nie mam po studiach i 10 latach pracy.


@zasadzka01: to idz po pracy na etacie a przez reszte doby siedziec jako ciec gdzies i tak 3 tygodnie w miesiacu, to przebijesz pewnie i 7 kola xD