Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
Ech ludzie w pracy nie przestają mnie zadziwiać.
Bo jestem upasionym knurem, ale od pewnego czasu się kurczę.
No i żeby nie szło za szybko, bo to niezdrowo, a w dodatku skóra by mi została jem wciąż całkiem sporo. Jest to prawie tysiąc kalorii poniżej zapotrzebowania, ale wciąż dużo.
W kuchni w biurze dziś dwoje ludzi robiło sobie podś#!$%@?, że nie jem ciasta bo dieta, a na lunch jem za dwóch.
Wyjaśniłem im czym jest deficyt kaloryczny i dlaczego chcę utrzymać stałe tempo odchudzania.
Ich reakcja… „jaaasne, na pewno tak jest”.
Denerwują mnie takie rzeczy.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dieta #zalesie
  • 31
@LeniwiecPracoholik: chodzi o ideę - ktoś może w L/XL wyglądać dobrze (bo taka budowa), poza tym nawet jak ktoś nie wygląda jak koksu, to jak z basement dwellera zmieni się w umiarkowanie zbudowaną osobę, to ludzie (mając porównanie), będą postrzegać przez pryzmat tego, że się kiedyś wyglądało jak kula ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: nie wiem, ale jak zostanę dzikiem to mam nadzieję, że będą się bać
@NyanNyan: no właśnie chyba będę wyglądać bardziej jak koksu, bo moj dziadek i pradziadek obaj wyglądali jak potężne dziki. Obaj byli ciężarowcami. Tato zresztą też. Nie jest gruby, a wygląda jakby trochę cisnął na siłowni. Choć jest leniwy i mu się nie chce. Ot taka budowa ciała w rodzinie
@LeniwiecPracoholik ja wazylem rok temu 113kg ulanca, schudlem 20kg, wszyscy zauwazyli, a dalej jak wykladam na talerz obiad, np 100g ryzu, 250g warzyw i 200g miesa, to wszyscy #!$%@? "oooo jezu, ja bym to 3 dni jadla". Nie czaja, ze w tym jest polowa albo 1/3 kcal co w ich kebabie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LeniwiecPracoholik: a jak powiesz, że nie chcesz ciasta, nawet nieistotne czy jestes knurem, czy tłuszcz ukrywasz dobrze pod ubraniem, czy nawet jesteś szczupły, to od razu wycie 15minut, że ej nie odchudzaj, o co ci chodzi. A może nie lubię jeść słodkiego bez powodu? XDD albo jak mówię, że mogłabym żyć bez słodyczy (nie widzę żadnego problemu z odstawieniem cukru itd) to od razu kwik, że wow tobie to dobrze?? A
@wlkp69: jeśli jak pisał schudł 15 i chce jeszcze z 85 to strzelam że ważyć może w przedziale 150-180 kg, przy średnim wzroście 180 cm to wahać się to może od 3k do nawet 5 k kalorii (oczywiście trzeba również brać pod uwagę aktywność fizyczną i wiek).