Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 295
W nawiązaniu do tego wpisu:
Mirek napisał jak byk, że ta cała Bella Roma jest w Cieszynie. I pytanie do ludzie atakujących tę knajpę na Google: Nie #!$%@?ło się Wam troszeczkę?! Knajpa, która oberwała jest w Pielgrzymowicach. Jak już chcecie robić takie rzeczy, to przynajmniej znajdźcie właściwy cel.
Wołam też autora oryginalnego wpisu @Lordsow
##!$%@? #gastronomia #afera
Del - W nawiązaniu do tego wpisu:
Mirek napisał jak byk, że ta cała Bella Roma jest w...

źródło: comment_1601009535LqBhLYnoDXpG207vFZcXES.jpg

Pobierz
  • 35
@Del "pewności nie mamy" XDDDDD
No tak, ciężko sprawdzić. Lepiej wywyższać się intelektem wśród wykopków, bo to jedyna grupa w której można zabłysnąć.
Wpisz w Google "bella Roma Cieszyn". Po prawej wyskoczą Ci informacje o knajpie, poniżej zdjęcia będzie przycisk "strona". Kliknij go.
W drugiej karcie wpisz "bella Roma Pielgrzymowice". Po prawej wyskoczą Ci informacje o knajpie, a poniżej zdjęcia będzie przycisk "strona". Kliknij go.

Porównaj obie strony i się nie zesraj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Goronco: To najlepiej zasrać opiniami na 1 wszystkie knajpy z podobną nazwą na Google. #!$%@? Ci, którzy wypisywali te brednie. A niech nawet właściciel ma i 20 tych knajp. Sprawa dotyczy jednej. Po #!$%@? wywlekać wszystko wszędzie?! Jakby ktoś przyszedł i robił aferę w Pielgrzymowicach, to ok, sobie atakujcie (swoją drogą to właściciel się też tam odzywał, ale już po waszej "pomyłce"). To Wy powinniście robić risercz przed atakiem, żeby atakować
@Del czyli standardowo, jak właściciel. Za żadna cenę nie przyznać się do błędu XD
W obu restauracjach straszył prokuraturą. Nie wiem czy "po pomyłce", skoro pisał 3 miesiące wcześniej.

Sam nie pisałem opinii, nie jestem członkiem tej prywatnej armii. Mnie po prostu śmieszy takie podejście jak Twoje. Potrzebujesz być mądrzejszym od kogoś, ale jedyne miejsce w którym możesz to zrobić to Wykop. No, wysokie ambicje ¯_(ツ)_/¯

A w oryginalnym wpisie odezwałem się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goronco: Ale ja wam wytykam, że #!$%@?ście, bo atakowalśscie przez pół dnia nie tę knajpę, a ty mi #!$%@? o tym, że to ten sam właściciel. I na pewno od razu o tym wiedzieliscie. Na pewno zrobiliście risercz, a nie bezmyślnie klikaliście, byle tylko nazwa się zgadzała. Jakoś przy Willi Karpatii dopiero po paru dniach ktoś wyłapał, że jest inny pensjonat należący do tej osoby, a tu od razu dziwnym trafem
@Del niee, to ty nie sprawdziłeś czy knajpa ma tego samego właściciela. To nie zawiniła jednostka prawna(ktora pewnie zresztą jest jedna), a osoba prywatna. To ty potrzebowałeś się wywyższyć. I podkreślam, że ja nie pisałem żadnej opinii ¯_(ツ)_/¯. Jeśli willa karpatia miała drugą placówkę która nazywała się inaczej i w ogóle, to faktycznie dziwne, że została znaleziona później. "przeprosił, a akcja powinna się w tym momencie skończyć". Tego to w ogóle nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: Na pewno akcja się skończyła? Bo ja widzę jeszcze opinie 1/5 sprzed niecałej godziny. Fakt, że znalazł się jeden porządny, co przeprosił.