Wpis z mikrobloga

CO ZA HIPOKRYTA! (σ ͜ʖσ) klauzula sumienia w tym przypadku akurat nie działa XD
Konfederaci dostali z liścia po twarzy, własnym prawem które wprowadzili. Rozpoczynamy wielki festiwal fikołków, oj coś czuję że jeszcze ordo iuris będzie maczać palce w tej sprawie.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #prawo #polityka #polska #4konserwy #konfederacja #lgbt
saakaszi - CO ZA HIPOKRYTA! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ klauzula sumienia w tym przypadku akurat nie ...

źródło: comment_16009646782z8PFWM11l1WTSPYyPunec.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZaplutyKarzelReakcji:
Bosak za zakazem dobrowolności świadczenia usług gastronomicznych.
Korwin się przewraca w grobie.
No absurd, to powinno być dobrowolne.

A nie, sorry, nie doczytałem. Tylko krytykuje sytuację ale nie popiera takiego zakazu.
  • Odpowiedz
  • 0
@saakaszi "Zwykła neutralna czynność" nie odnosi się sprzedaży do burgera, więc co ma do tego klauzula sumienia? Czekam na twój fikołek.
  • Odpowiedz
@wypok312: ale fikolki.

Teoretycznie:

Niedawno nie przedluzylem umowy mojemu podwladnemu z tego powodu, że to turbokatol i zakładał krzyżyk do stroju w sytuacjach, których ja nie akceptuje (tj. oficjalnie nie pasował do zespołu). Tu rozumiem nie popierasz i nie zabraniasz czy kolejny fikol zrobisz?
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
Tzn popieram i nie zabraniam.
Nie mogę nie popierać i nie zabraniać.

Tzn nie rozumiem.
Mogę nie popierać twojej decyzji i jednocześnie popierać twoje polityczne prawo do
  • Odpowiedz
@wypok312: "masz sprzedawać wszystkim" zasadniczo jest po to, zeby dali się realizować wolność prowadzenia dg - wyobraźmy sobie miasteczko, gdzie źli prawnicy i ksiegowi zamawiają się, że nie będą obsługiwać nikogo, kto prowadzi biznes a go nie lubią.
  • Odpowiedz
@angor86: niezbyt to mądre, kiedy kawał gospodarki jest w rękach mniejszosci. Z pewnych względów zakaz niesprzedazy i ograniczenie nieswuadczenia usług wszedł kilkadziesiąt lat temu - podpowiem, że w okresie, kiedy o LGBT i imigeqntach w Polsce nie myślano
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
Czyli chłopak chory na raka umrze z wycieńczenia, bo wymyśliłeś/aś jakiś abstrakcyjny przykład z prawnikami w wiosce i zmusiłeś/aś go do usługiwania wszystkim. Zdychaj, bo może gdzieś kiedyś w jakiejś wiosce, prawnicy by odmówili usługi. Już sprawa załatwiona, tak?
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
Jest prawo do obrońcy z urzędu, za państwowe, z podatków. Nawet jak wszyscy prawnicy i księgowi są źli.
Nie ma prawa do sprzedawania upieczonego ciasta tylko blondynkom, za swoje, bez podatków, bo przyjdzie komunista, nałoży karę i zabroni.
  • Odpowiedz