Wpis z mikrobloga

@bh933901: znowu inwektywy, aż tak Cie irytuje ze nie potrafisz podawać argumentow?

Tak. W momencie zapłodnienia powstaje odrębny organizm o cechach homeostatycznych. Coś, czego plemnik nie ma. Organizm żywy cechuje się zbiorem cech funkcjonalnych, w tym odżywianie się, rozwój i rozmnażanie. Coś, czego plemnik nie ma. Organizm, który posiada te cechy powstaje w wyniku zapłodnienia.


Organizm... organizmem jest tez zwierze, roslina, komórka i plemnik. Każdy człowiek jest organizmem ale nie każdy organizm jest czlowiekiem. Moralnie nie zabrania się zabijania wszystkiego co jest organizmem więc ta definicja nie wnosi nic do tematu
  • Odpowiedz
znowu inwektywy, aż tak Cie irytuje ze nie potrafisz podawać argumentow?


@YodaMonster: nie podaję argumentów, ale nie przeszkadza ci to odpowiedzieć w dalszej części na argumenty. Których nie podaję.
Każdy aborcjonista musi robić z siebie błazna czy robicie to jakoś rotacyjnie?

Wskaż mi poparcie tego w zacytowanym linku bo ja
  • Odpowiedz
@adamos_554:

Czy zarodek jest osobnikiem danego gatunku, skoro jest osobnikiem roślinnym lub zwierzęcym? Jak pan myślisz?

Myślę że rosliny czy zwierzęta to królestwa i Ty nie odróżniasz tego nazewnictwa od gatunku, które to slowo w zacytowanym linku nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@doveo: nie. Chodzi o to, że nazywasz dziecko coś co nim nie jest. Pisałem już że nie chce się wdawać w tą dyskusję za głęboko bo nie ma ona sensu. Zdania nie zmienisz. Podobnie ja. Tłumacze tylko, że lewica nie chce zabijać dzieci.

  • Odpowiedz
Bo na przykład tych "czarnuchów" czy "brudasów" to byście zabijali, że hoho.


@Unik4t: Dorosły to co innego niż dziecko z czystą kartą. To samo można powiedzieć o lewusach takich jak ty. Aborcja spoko, ale kara śmierci już nie. Dlaczego np. zabójca ma mieć większe prawa niż dzieciak, który nic nie zmalował?

O, albo bardzo chronicie dzieci jak przychodzi co do molestowania przez księży.


Jacy wy, towarzyszu? Gdzie ja chroniłem księży?
  • Odpowiedz
@Unik4t: ciekawe też ze na lewicy jest więcej wegan, jest konsekwencja czynow podczas gdy na prawicy jest jedynie hipokryzja i szukanie jej u oponentów mimo ze takiej nie ma - lewica uważa ze niemodalne jest zabijać dla przyjemnosci czującej (posiadajacej uklad nerwowy) istoty, organizmu i nie ma znaczenia czy ludzkiego czy zwierzecego. Jasno oddziela moralne od niemoralnego.

Natomiast prawica twierdzi że człowiek musi biologicznie spożywać pokarm zwierzecy - nie musi,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dorosły to co innego niż dziecko z czystą kartą.

@doveo: xDDDDDD
Skąd Ty wiesz co "zamalowali" ludzie, którzy wg. Ciebie zasługują na śmierć? Np. Ci wszyscy, którzy zostali zamordowani podczas zamachu w Nowej Zelandii. Każdy dostał to na co zasłużył? Czy o co Ci chodzi? Chodzi o to, że dzieci są chronione bo są bez grzechu, a każdy dorosły coś tam kiedyś "zmalował" więc można mordować bez konsekwencji? Czym się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A co zmalowali ci chrześcijanie, że zasłużyli na śmierć?


@doveo: nie wiem, na pewno nie zasluzyli na smierc.

Oko za oko... Jak oni nas, tak my ich.


Ale wiesz, że to nie są Ci sami ludzie? Nie chcesz karać ludzi którzy mordowali innych, chcesz karać wszystkich o danym kolorze skóry. Gdzie konsekwencją, skoro nie masz pewności, że każdy m----n mordował?
  • Odpowiedz
Gdzie konsekwencją, skoro nie masz pewności, że każdy m----n mordował?


@Unik4t: Nie ma pewności, że każdy ksiądz to p-----l, a jednak lewacy lubią heheszkować, że każdy ksiądz to p-----l i że każdy gwałci małe dzieci. W jednym przypadku generalizowanie jest ok, w drugim nie? Murzyni mnożą się na potęgę, a sami mówicie, że ziemia jest przeludniona, więc dlaczego nie?
  • Odpowiedz
nie, nie jest.


@Unik4t: A jednak wiele razy widziałem śmieszki użytkowników z tęczowymi awatarami w stylu: ciekawe, ile dzieci ten ksiądz zgwałcił. M----n/muzułmanie mnożą się na potęgę i mają w nosie wasz antynatalizm.
  • Odpowiedz
@doveo: czyli definiujesz jakakolwiek czynność robioną dla wygody jako automatycznie niemoralna? Nie ma nic niemoralnego w robieniu czegoś dla wygody i wygoda nienjest czymś złym.

Dlaczego nie można usuwać ciąży ale można zabijać zwierzęta? Obie czynnosci wykonuje się dla wygody.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo: Z pedofilią w kościele nie problem jest w jakiejś ogromnej liczebności. Problem jest w tym że środowisko hydraulików nie chroni innych hydraulików którzy są pedofilami. Nie przenoszą ich na inny rejon, nie ukrywają tego przed prokuraturą. Kościół owszem. Podobnie hydraulik to nie jest zawód społecznego zaufania, który cechuje się nauką zasad życia zgodnymi z nauką Chrystusa. Ksiądz i owszem.
Stąd wynika problem z pedofilią w kościele. Brak walki z
  • Odpowiedz
Katolicy w biedniejszych rodzinach też mnożą się na potęgę. No i? xD


@Unik4t: Chodzi o to, że promujecie antynatalizm i aborcję tam, gdzie nie jest to potrzebne, zamiast spojrzeć na Azję i Afrykę i tam uderzyć.
  • Odpowiedz