Wpis z mikrobloga

o patrz, parlament europejski nie widział jeszcze twojej fantastycznej teorii wyrażania się o zbiorach

@bh933901: znowu wniosek podyktowany brakiem w zdolności wyciągania logicznych wniosków. Ty głosisz że osobnik to koniecznie przedstawiciel gatunku, osobnik europejski przeczy Tobie, nie mi.
  • Odpowiedz
@bh933901: osobnik europejski w takim razie to przedstawiciel gatunku europe... nawet nie wiem jak taki nazwać.
osobnik gatunku ludzkiego =/= osobnik ludzki
glista ludzka jest osobnikiem i ma w nazwie ludzka ale jest przedstawicielem gatunku glista ludzka. Mówienie że osobnik ludzki z automatu przypisuje określenie do gatunku ludzkiego nie ma sensu bo wtedy wyrażenie osobnik europejski, osobnik zwierzęcy nie ma sensu bo nie istnieją takie gatunki. Oj ciężko z logiką,
  • Odpowiedz
osobnik europejski w takim razie to przedstawiciel gatunku europe... nawet nie wiem jak taki nazwać.


@YodaMonster: osobnik europejski to jednostkowy organizm, jednostkowy przedstawiciel gatunku europa. No przecież tak działa gramatyka, czego nie rozumiesz prawaku XDDDDD
  • Odpowiedz
Mówienie że osobnik ludzki z automatu przypisuje określenie do gatunku ludzkiego nie ma sensu bo wtedy wyrażenie osobnik europejski, osobnik zwierzęcy nie ma sensu bo nie istnieją takie gatunki. Oj ciężko z logiką, ciągle dowodzenie przez zawarcie tezy w dowodzie.


@YodaMonster: nikt kretynie tak nigdy nie twierdził, że jeden sposób rozumienia frazy wymusza identyczne rozumienie frazy podobnej. Albo raczej, że jeden sposób rozumienia szlaczku wymusza identyczne rozumienie tego samego szlaczku
  • Odpowiedz
@bh933901: będziesz tak pomijał niewygodne pytania na które nie znasz odpowiedzi? Ciekawe że wciąż nie potrafisz wyjaśnić dlaczego zarodek nie spełnia nawet jednej cechy gatunku ludzkiego. Zupełnie niezwiązanym jest też fakt że 85% biologów jest pro-choice? Przecież napisałeś że wystarczy douczyć się na przyrce i już wiesz że aborcja to zabijanie człowieka? No 85% profesjonalnych biologów nie chodziło na przyrkę?

Ja zbiłem każdy Twój śmieszny argument, Ty mojego popartego definicją
  • Odpowiedz
Zresztą, po zakłamaniu, w którym zarzuciłeś mi, że tylko ja twierdzę, iż osobnik jest przedstawicielem gatunku, jesteś dla mnie skończonym zerem i lądujesz na czarnej. #!$%@?.


@bh933901: No cóż, długo to trwało ale pamiętaj że pomimo iż wygrałem dyskusje bo skończyłem ją ze swoimi argumentami których nie odparłeś i gdy Twoje zostały w całości odparte - ja nie będę Cie dyskredytował i jestem otwarty na dyskusje jak już się douczysz
  • Odpowiedz
@YodaMonster: będziesz tak pomijał niewygodne kwestie? Dlaczego kłamiesz, że "to ja głoszę że osobnik to koniecznie przedstawiciel gatunku", skoro masz kretynie zacytowaną definicję, w której dokładnie to jest?

A zresztą, już mnie to zwisa, bo #czarnolisto
  • Odpowiedz
No cóż, długo to trwało ale pamiętaj że pomimo iż wygrałem dyskusje bo skończyłem ją ze swoimi argumentami których nie odparłeś i gdy Twoje zostały w całości odparte - ja nie będę Cie dyskredytował i jestem otwarty na dyskusje jak już się douczysz :)))))))))


@YodaMonster: ale ja ci kretynie już napisałem, że ci przyznałem rację, bo zależy mi, żeby tacy kretyni kompromitowali śmieszne środowisko foliarzy. Nawet srakazm ci nie wyszedł.
  • Odpowiedz
@bh933901: Nie musisz się denerwować tylko dlatego że nie masz racji - zdobywanie wiedzy to długi proces (u Ciebie akurat dłuższy niż u innych) i wymaga on cierpliwości. To że dziś czegoś nie umiesz nie znaczy że za 10 lat nie będziesz miał wiedzy. Miłego dnia :))))))
  • Odpowiedz