Wpis z mikrobloga

Najnowsze obrazy Linuxa dostępne na serwerach VPS w nazwa.pl

Z tej okazji mamy dla Was #rozdajo, w którym na każdego czeka nagroda!

Użytkownicy serwerów VPS w nazwa.pl mogą już cieszyć się nowymi obrazami systemów operacyjnych Linux. Poza najnowszymi wydaniami dystrybucji Ubuntu 20.04, CentOS 8, Debian 10 i Fedora 32, do oferty została dodana jeszcze kolejna dystrybucja openSUSE 15.2.

Więcej informacji na blogu nazwa.pl: nazwa.pl/blog/najnowsze-obrazy-linuxa-na-serwerach-vps-w-nazwapl.

Weź udział w #rozdajo!

Odpowiedz na pytanie i wygraj VPS Start na 12 m-cy za darmo!

Do czego można wykorzystać obrazy z najnowszymi dystrybucjami Linuxa?

Spośród dodanych komentarzy wybierzemy najciekawszy, którego autor otrzyma voucher na zamówienie usługi VPS Start na 12 m-cy za darmo!
Dla wszystkich osób plusujących mamy VPS Basic na 3 miesiące za darmo!

Zabawa trwa do poniedziałku (21.09) do godziny 21:00
#nazwapl #hosting #serwery #vps #linux #ubuntu #debian #fedora #opensuse #centosos #serwer #internet
nazwapl - Najnowsze obrazy Linuxa dostępne na serwerach VPS w nazwa.pl

Z tej okazj...

źródło: comment_1600069328tHPq5GYsg1u41jx4i0ZkUH.jpg

Pobierz
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nazwapl_tk: bardziej mi chodzi po stronie waszej sieci czy to łącze jest wspoldzielone i jaka jest minimalna prędkość do waszych routerów brzegowych. Wiem że do zewnętrznych hostów nie zagwarantujecie pełnej prędkości bo też zależy to od prędkości drugiego hosta
@nazwapl: lepiej uwolnijcie authinfo a nie walicie głupa przez waszych debilnych pracowników musiałem wam zapłacić za kolejny okres za usługi które są do dupy ale widzimy się w sądzie za #!$%@? praktyki, nie pozdrawiam
Można wykorzystać do postawienia na linuxie skryptu dla gieldy forex


@kubeczek140: Chociaż nie jest to temat stricte informatyczny, skuteczna gra na forexie to dość trudne zadanie. Udział w konkursie już masz zagwarantowany, pozostaje pytanie czy uda się zdobyć takim pomysłem VPS na rok za darmo () Na pewno VPS Basic na 3 miesiące już jest (òóˇ)
postawiłbym backend dla aplikacji pomagającej i łączącej seniorów z wolontariuszami


@fakeman: Ciekawa propozycja. Dość ambitna, biorąc pod uwagę wymagania jakie stawia się przed aplikacjami przeznaczonymi dla tej grupy społecznej. Ale coś takiego mogłoby odnieść duży sukces, gratulujemy pomysłu!