Wpis z mikrobloga

mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mont Blanc xD

Zakład 02.2018 i miałem czas do końca roku, a nie chodziłem nawet nigdy po górach w śniegu.

Zgadnijcie czy się udało?


Zgadnijcie kogo kieras zaczął unikać po przegranym zakładzie?


Zgadnijcie kto po 2 latach skleił film przedstawiający całą drogę na szczyt, udostępnił w social media i oznaczył kierasa tak, że wiekszość znajomych to zobaczyła, a przebijający zakład potwierdził moją prawilność?


Chłop wydawał się słowny i charakterny, ale wiadomo 2k pln piechotą nie chodzi XDD
Mieliśmy się widzieć dziś, ale podobno będzie u mnie w mieście wtorek-środa.

Jeśli ktoś jest ciekawy czy wywiąże się z zakładu to dejcie plusa.

ps. ku chwale mirko moim napisom w filmie dałem kolor niebieski, a różowej różowy xD

ps2. jeśli ktoś jest zainteresowany wejściem na Mont Blanc praktycznie z marszu, to w opisie jest sporo info albo pytajcie tutaj

##!$%@? #chwalesie #logikaniebieskichpaskow #film #filmy #praca #podrozujzwykopem #podroze #autostop #gory #alpy i w sumie #pokazmorde #pokazrozowegopaska (nieaktualnego xD)
cameltoe - mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mon...
  • 201
ej, a jak było z myciem? w sumie to może w 2021 tez bym się szarpnął ale nie lubię być spocony kiedy jest zimno xd


@FrancescoKemp: do Bellevue (1800m) dało radę umyć się butelką wody. Powyżej było już za zimno na mycie na zewnatrz, wtedy tylko chusteczki nawilżane, zmiana ubrań, antyperspirant, mycie zębów i twarzy.

Gdy nosisz bieliznę termiczną nie czujesz że jesteś spocony. Pot jest odprowadzany do kolejnej warstwy ubrania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cameltoe: Ciekawa przygoda i dobrze zmontowana relacja. Wyglądasz na mega pozytywnego typa.
W którym miesiącu wchodziłeś?

Jak spotkam ciebie kiedyś na mieście to masz u mnie piwo za tego niehonorowego kierownika od którego pewnie kasy nie zobaczysz.
Ciekawa przygoda i dobrze zmontowana relacja. Wyglądasz na mega pozytywnego typa.

W którym miesiącu wchodziłeś?


@m0rgi: dzięki, wchodziłem 21-24 lipca ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak spotkam ciebie kiedyś na mieście to masz u mnie piwo za tego niehonorowego kierownika od którego pewnie kasy nie zobaczysz.


@m0rgi: jak za darmo to biere ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cameltoe: Stabilizacja by sie w obrazie przydala, bo sie choroby lokomocyjnej mozna nabawic ( ͡° ʖ̯ ͡°) akcja spoko, gratuluje pomyslu, sam bym sie bal o slaby sprzet i brak doswiadczenia.
Ps dej pan insta tej ex ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Stabilizacja by sie w obrazie przydala, bo sie choroby lokomocyjnej mozna nabawic ( ͡° ʖ̯ ͡°) akcja spoko, gratuluje pomyslu, sam bym sie bal o slaby sprzet i brak doswiadczenia.


@Euphor: starym telefonem nagrywane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ps dej pan insta tej ex ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
I jak tam Panie @cameltoe? Kierownik się wypłacił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrSzakal: nope, mieliśmy się widziec, ale teraz mi pisze ze na jakichś targach jest i jak będzie u mnie w mieście to zadzwoni XD

Generalnie dosc agresywną wiadomość ode mnie dostał i nie wiem czy mi nie #!$%@? słynnej kosy pod żebro bo to dość niebezpieczny chłop.

PS. Jak się wola plusujacych wpis? Bo
ja tez mam podobny zaklad z tym ze mi bedzie troszke ciezej bo mam w planach K2, na szczescie latem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Stingeree: K2 może być problemem, bo trudności wspinaczkowe się zaczynają na wysokości powyżej 8200m.
Czy nie lepiej wybrać coś pokroju Cho Oyu ? Z innej mańki nie wiem, jakie masz doświadczenie i może już trochę po górach latasz.
K2 może być problemem, bo trudności wspinaczkowe się zaczynają na wysokości powyżej 8200m.

Czy nie lepiej wybrać coś pokroju Cho Oyu ? Z innej mańki nie wiem, jakie masz doświadczenie i może już trochę po górach latasz.


@repro5: Cho Oyu to fajna gora jak marzysz o zdobyciu jakiegokolwiek osmiotysiecznika, idealna na trening przed wyzszymi gorami lub zeby zobaczyc jak dziala na Ciebie strefa smierci. Jak ogarniasz wspinaczke, masz kondycje to raczej
Gdzie są takie lumpeksy że jest odzież merino? Ja jedyne na co kiedykolwiek trafiłem to szmaty jak z rumuńskiego bazaru


@furcio: z tego co pamiętam to
odzież używana Fuks + jakieś inne podobne obok (często jest kilka lumpeksów obok siebie)
ul. Żwirki i Wigury 7 Gdańsk
al. Grunwaldzka 70 Gdańsk

ogólnie to te swetry wyglądały jak z rumuńskiego bazaru, ale patrzyłem tylko na materiał bo i tak wkładałem je tylko pod