Wpis z mikrobloga

mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mont Blanc xD

Zakład 02.2018 i miałem czas do końca roku, a nie chodziłem nawet nigdy po górach w śniegu.

Zgadnijcie czy się udało?


Zgadnijcie kogo kieras zaczął unikać po przegranym zakładzie?


Zgadnijcie kto po 2 latach skleił film przedstawiający całą drogę na szczyt, udostępnił w social media i oznaczył kierasa tak, że wiekszość znajomych to zobaczyła, a przebijający zakład potwierdził moją prawilność?


Chłop wydawał się słowny i charakterny, ale wiadomo 2k pln piechotą nie chodzi XDD
Mieliśmy się widzieć dziś, ale podobno będzie u mnie w mieście wtorek-środa.

Jeśli ktoś jest ciekawy czy wywiąże się z zakładu to dejcie plusa.

ps. ku chwale mirko moim napisom w filmie dałem kolor niebieski, a różowej różowy xD

ps2. jeśli ktoś jest zainteresowany wejściem na Mont Blanc praktycznie z marszu, to w opisie jest sporo info albo pytajcie tutaj

##!$%@? #chwalesie #logikaniebieskichpaskow #film #filmy #praca #podrozujzwykopem #podroze #autostop #gory #alpy i w sumie #pokazmorde #pokazrozowegopaska (nieaktualnego xD)
cameltoe - mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mon...
  • 201
  • Odpowiedz
hmm z tej listy wychodzi że przekroczyłeś dość znacznie 1k pln za całość wyjazdu, co nie zmienia faktu, że szacun i gratulacje zwłaszcza za luz i podejście do sprawy bez przeraźliwie spiętej dupy jakim charakteryzują się w większości ludzie chodzący po wysokich górach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ksieciunio-: teoretycznie tak, praktycznie sporo rzeczy już mialem wcześniej, stąd ta kwota.

No miłośnicy gór po części mają rację z
  • Odpowiedz
A ta latwa trasa, co "ludzie z jeansach wejda" to nie na Mount Everest? Tylko na Blanc?


@kawazrana: na Everest to średnio, ale coś się obiło o uszy o chłopie co wszedł na Blanca w jeansach XD
  • Odpowiedz
ostatnio sam nawinalem temat do znajomych żeby wejść na Mont Blanc (nie chodzę po górach) to zostałem wyśmiany xD i tak się niszczy marzenia


@Wygryw_z_wyboru: tak to jest jak 10 słabeuszy trzyma orła za nogi i nie pozwala mu wzlecieć #pdk
  • Odpowiedz
Graty Panie, ja bym się zesrał xD czemu różowy nieaktualny? Pewnie jej coś obiecales z wygranej XDD


@MistrzPatelnii: też prawie się zesralem dosłownie.

nieaktualny, bo mieliśmy inne priorytety w życiu xd
  • Odpowiedz
Chyba dzień po Tobie robiłem atak szczytowy na Blanca. Wydaje mi się, że poznałem Twoją dziewczynę jak czekała na Ciebie w Tete i chyba poznaje tego byka ze zdjęcia w Gouterze (on musiał jakoś zejść sporo przed Tobą bo potem nam jeszcze opowiadał co i jak zanim poszliśmy w kime).

Pozdro!


@Feanor40: o widzisz jaki świat mały xD

No ten chłop dobry kozak, mijałem go jak już schodził, a ja byłem
  • Odpowiedz
nie lubię takich zapowiedzi i wpisów dla dalszej atencji, gratki sukcesu, ale co szkodziło zrobić wpis parę dni po spotkaniu się z tym gościem?


@huntforfur: buduję napięcie
  • Odpowiedz
Obejrzałem całe. Jesteś Mirek pozytywnie #!$%@?. Ja nigdy nie żeglowałem i mój pierwszy rejs to były regaty przez cały Bałtyk, więc w pełni rozumiem takie akcje. zbijaj pionę i tak trzymaj! Od tego jest życie żeby coś z nim robić!


@4konwersy: elegancko #!$%@? malkontentów
  • Odpowiedz
Obejrzałem cały. Mega zajebisty i pozytywny. Czuję się zainspirowany! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale najpierw Orla Perć.


@Sztabowy: dzięki, na orlej perci sam nie byłem, ale na pewno się kiedyś przejdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cameltoe: O stary, ale mnie dupa piecze, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie przeżyję czegoś takiego. Zajebisty film wyszedł, oglądałem z bananem na mordzie. Szanuję.
  • Odpowiedz
który moment był najniebezpieczniejszy? Tak w ogóle gratki! Znam kozaka co wchodził na Peak Lenina, był rowerem na Bajkale ale przy Mont Blanc był obsrany i ledwo w czerwcu weszła ekipa z przewodnikiem.


@Sir_Well_Endowed:
Najbardziej niebezpieczna jak dla mnie była wąska ścieżka na grani pod szczytem, po bokach było bardzo stromo i trzeba bylo uważać na każdy krok, szczególnie przy mocnym zmęczeniu. W przypadku potkniecia pewnie nawet bym nie wyhamował czekanem,
  • Odpowiedz
film sztosik, obejrzałem całość :D nie ma co porównywać, ale ostatnio byłem na Śnieżce, też ładne widoczki, lecz tutaj to już zupełnie inna liga :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@quatroo96: dzięki, sam bym się przeszedł na śnieżkę bo nigdy nie byłem xD
  • Odpowiedz