Wpis z mikrobloga

mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mont Blanc xD

Zakład 02.2018 i miałem czas do końca roku, a nie chodziłem nawet nigdy po górach w śniegu.

Zgadnijcie czy się udało?


Zgadnijcie kogo kieras zaczął unikać po przegranym zakładzie?


Zgadnijcie kto po 2 latach skleił film przedstawiający całą drogę na szczyt, udostępnił w social media i oznaczył kierasa tak, że wiekszość znajomych to zobaczyła, a przebijający zakład potwierdził moją prawilność?


Chłop wydawał się słowny i charakterny, ale wiadomo 2k pln piechotą nie chodzi XDD
Mieliśmy się widzieć dziś, ale podobno będzie u mnie w mieście wtorek-środa.

Jeśli ktoś jest ciekawy czy wywiąże się z zakładu to dejcie plusa.

ps. ku chwale mirko moim napisom w filmie dałem kolor niebieski, a różowej różowy xD

ps2. jeśli ktoś jest zainteresowany wejściem na Mont Blanc praktycznie z marszu, to w opisie jest sporo info albo pytajcie tutaj

##!$%@? #chwalesie #logikaniebieskichpaskow #film #filmy #praca #podrozujzwykopem #podroze #autostop #gory #alpy i w sumie #pokazmorde #pokazrozowegopaska (nieaktualnego xD)
cameltoe - mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mon...
  • 201
gratulacje! Też za mną chodzi ale jak zwykle nie ma się jak zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to wygląda czasowo i skąd zaczynałeś wejście?


@Tuff: dzięki, zaczynałem z kerfura contact w wiosce Les Houches, tutaj: https://maps.app.goo.gl/yz2cUvYC4SPDWrX56

Na upartego wystarczylby tydzień urlopu żeby wejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasowo wyglądało tak:
dzień 1: Polska - Francja (samolot + autobusy)
dzień 2: Bellevue -
ponowie pytanie innej mirabelki - jak sie objawila choroba wysokosciowa i jak ją przeszła Twoja towarzyszka?


@bekart: w dużym skrócie jak mocne przeziebienie, bez wymiotów. Dalszą wędrówkę głównie utrudniało mocne osłabienie organizmu.
Zajebiste xd aż dałem suba na zachętę, widać że świetna z was para i tworzycie zdrowa relację, a nie jakiś gówno związek. Samemu, aż mam ochotę #!$%@?ć coś takiego ( ͡º ͜ʖ͡º) może tylko bez zakładów xD 5 cumplu


@odwrocone_ytrewq: dzięki i pozdro, nic cię nie trzyma żebys też czegoś podobnego nie #!$%@?ł xD
ps. nie jesteśmy parą xD
dziękuję za pomysł, az mnie kusi żeby coś takiego kiedyś odwalić. Film świetnie się oglądało, trzymaj się mirku, dzięki za 20minut quality czasu.


@Shomon: fajnie że się spodobało. Trzeba #!$%@?ć, bo niedługo i tak wszyscy zginiemy mirku
Szanuję i doceniam. Te kontrole na lotnisku to szczegółowe jakieś są? Bo mam taką zajawkę, żeby się naćpać i #!$%@?ć na górę jakąś xD


@Hissis: z tym może być lipa, bo skanują cię jakimiś papierkami czy innymi maszynkami na obecność materiałów wybuchowych i chyba narkotyków też. (niech ktoś obeznany się wypowie). Jak już to bezpieczniej na miejscu skołować albo jechać lądem.

Sylwie trzepali, bo niechcący wzięła że sobą multitool z nożem,
O stary, ale mnie dupa piecze, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie przeżyję czegoś takiego. Zajebisty film wyszedł, oglądałem z bananem na mordzie. Szanuję.


@Yasiekkk: nigdy nie mów nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)