Wpis z mikrobloga

  • 965
Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrałem najpiękniejsze auto jakie znam - #peugeot 508. Zdecydowanie #chwalesie i #wygryw bo pamiętam czasy szukania 10gr żeby było na chleb. Pamiętam czasy chodzenia z buta na uczelnię bo nie miałem na bilet. A teraz, jakieś 12 lat później, dzięki pracy i zaangażowaniu w nią odbieram piękne #auto z salonu!;) #motoryzacja
koters - Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrał...

źródło: comment_15999258106DFiAkBPe4c4FbQxNRlXEr.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@koters: Kupiłem raz samochód z salonu i żałuje. Trochę strata kasy, konkretny zjazd na wartości w pierwszych 3 latach. Od tamtej pory jestem trochę inteligentniejszy finansowo i nówka tylko w momencie jak już z kasą nie będę miał co robić albo rata to będzie 5-10% zysku. Oczywiście każdy robi ze swoją kasą co chce i nie piszę, że mam jedyną rację. Miałeś marzenie, spełniłeś, super. Gratuluje
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: #!$%@? uwielbiam typ sie chwali audi 3.0 to znawcy uuuuu rozrząd, teraz ten kupil thp to uuuu bo te 15 letnie sie psuja wiec uuuuu. Jakby mi placili zlotowke za kazdym razem jak olalem odpisywanie takim ludziom ze istnieja tacy co ich stac na te rozrzady i w ogole utrzymanie auta to juz bym za to na bali skoczyl ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
Dodaj, że w prawie gołej wersji. Każde wymienione przez Ciebie auto z rozsądnym wyposażeniem kosztuje co najmniej 350 000 zł.


@wjtk123: ale one w gołej wersji mają już dużo wyposażenia za które w niższych segmentach trzeba doplacac np reflektory przednie full LED, czujniki zmierzchu, deszczu, atermiczne szyby, klima dwustrefowa. Za 350 tys zł to już masz naprawdę bardzo mocno doposażona wersję z wyposazeniem, którego w tym Peugot nigdy byś nie
  • Odpowiedz
1.6 THP/PureTech, > uuuu.... nie wiem, życzę powodzenia - ogólnie niby coś tam poprawili, ale 1.6thp i ogólnie prince to były kapcie,


@Student_AWAS: nic nie poprawili, silnik ma nadal ten sam kod, pudrowanie złomu i tyle.

ie sądzę żebym nim zrobił 100k km;) wziąłem z full serwisem i gwarancją w cenie poza tym, jakoś mnie nie przejmują potencjalne usterki:) 60k km i wymiana
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koters: Szczerze to gratuluję Ci. Jedno, że zmierzasz ku celowi i drugie, że go osiągasz.
Ps: ta linia, te szyby bez ramki, ten tył, to spojrzenie tygrysie ehhh cudo!.
  • Odpowiedz