Wpis z mikrobloga

  • 965
Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrałem najpiękniejsze auto jakie znam - #peugeot 508. Zdecydowanie #chwalesie i #wygryw bo pamiętam czasy szukania 10gr żeby było na chleb. Pamiętam czasy chodzenia z buta na uczelnię bo nie miałem na bilet. A teraz, jakieś 12 lat później, dzięki pracy i zaangażowaniu w nią odbieram piękne #auto z salonu!;) #motoryzacja
koters - Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrał...

źródło: comment_15999258106DFiAkBPe4c4FbQxNRlXEr.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • 1
Tradycyjnie wykopki nie zawodzą w tego typu nitce xD

@koters
Gratulacje mirku, zdecydowanie jedno z ładniejszych aut jakie teraz produkują. Co prawda kombi i silnik to zupełnie nie moje klimaty ale ważne, żeby Tobie pasowało! Szerokości ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@Waleczny_Ulany
I jak wrażenia z Giulią? To jedyne co ostatnio rozważałem na daily.
  • Odpowiedz
ile dałeś? Bo widze ze z cenami odpłynęli, w konfiguratorze top wersja 230k a na otomoto nowe od dealera po 170 czy 160 xd


@Lucider5: co kurła? W tej cenie to są już nowe bmw5, merc E klasa, audi A6, Volvo s90, Jaguar czyli segment E czyli premium marka w modelu klasy średnio wyższej
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@PepeXD o panie. Aktywny tempomat, asystent pasa ruchu, komendy głosowe, full LED z doświetlaniem zakrętów, mnóstwo tego ma. Nie wiem co jeszcze mógłby mieć
  • Odpowiedz
@koters: Nowe samochody fajna sprawa, ale serwis... byle pierdoła a z portfela tysiącami leci. Kupując taki samochód trzeba mieć zapas w portfelu na naprawy.
To w 12 lat zaoszczędziłeś na najnowszy model?
  • Odpowiedz
  • 3
@koters peugeot robi od jakiegoś czasu samochody, które mają ponadczasowy design, 406 dalej wygląda w miarę dobrze, oby twoje 508 wyglądało równie efektownie za 25lat. A może to design z lat 90 tak mi przypasowal ...
  • Odpowiedz