Wpis z mikrobloga

  • 965
Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrałem najpiękniejsze auto jakie znam - #peugeot 508. Zdecydowanie #chwalesie i #wygryw bo pamiętam czasy szukania 10gr żeby było na chleb. Pamiętam czasy chodzenia z buta na uczelnię bo nie miałem na bilet. A teraz, jakieś 12 lat później, dzięki pracy i zaangażowaniu w nią odbieram piękne #auto z salonu!;) #motoryzacja
Pobierz koters - Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrał...
źródło: comment_15999258106DFiAkBPe4c4FbQxNRlXEr.jpg
  • 182
@koters piękne auto ale tak bardzo małe w środku, i ten system obsługi... Straciłem miętę do tego auta jak zdałem sobie sprawę że to ten sam samochód co mam tylko w nowej budzie. Za tą kasę to powinna być rakieta.
@koters: Moim zdaniem sedan wygląda nieziemsko. Teraz w pospolitych segmentach mało powstaje aut, które wywołują zachwyt (przynajmniej u mnie). 508 w sedanie taki właśnie jest, ale kombi też jest ekstra. Wcześniej był Stinger i Civic X zwłaszcza w Type-R (wiem, że mega szczeniacki, widocznie nie dorosłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). I mi się akurat podoba, że to auto nie jest aż tak duże (z zewnątrz, bo