Wpis z mikrobloga

  • 965
Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrałem najpiękniejsze auto jakie znam - #peugeot 508. Zdecydowanie #chwalesie i #wygryw bo pamiętam czasy szukania 10gr żeby było na chleb. Pamiętam czasy chodzenia z buta na uczelnię bo nie miałem na bilet. A teraz, jakieś 12 lat później, dzięki pracy i zaangażowaniu w nią odbieram piękne #auto z salonu!;) #motoryzacja
koters - Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrał...

źródło: comment_15999258106DFiAkBPe4c4FbQxNRlXEr.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kraciacho dynamika spoko. Zbiera się, skrzynia fajnie reaguje na siłę nacisku i redukuje w miarę potrzeby. Spalanie za krótko żeby mówić:)
  • Odpowiedz
@koters: no kolego ja swojego odbieram na początku października choć już czeka u dealera. Ciekaw jestem, bo jak zamawiałem to były dwie 508 Allure 180KM w Polsce. Jasno szara i ciemno szara (lazur). Ja wziąłem ciemna, a ty chyba jasna. No chyba że zamawiałem wieki temu. Pozdro.
  • Odpowiedz
@koters Gratulacje. Zdecydowanie za mało jest ich na polskich drogach ;) co do spalania to w mieście spokojnie 7-8l, a właśnie przyjechałem do Chorwacji i przez prawie 1 tys km zrobiłem szalone 6,1l/100.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pc386toHD więcej zdjęć zrobię bo mam filmy, póki co pierwsze tankowanie mogę pokazać:P

@koters: Gość zaskoczony czemu robisz zdjęcie jego Z4 którą zasłania jakiś Francuz.
  • Odpowiedz