Wpis z mikrobloga

  • 965
Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrałem najpiękniejsze auto jakie znam - #peugeot 508. Zdecydowanie #chwalesie i #wygryw bo pamiętam czasy szukania 10gr żeby było na chleb. Pamiętam czasy chodzenia z buta na uczelnię bo nie miałem na bilet. A teraz, jakieś 12 lat później, dzięki pracy i zaangażowaniu w nią odbieram piękne #auto z salonu!;) #motoryzacja
koters - Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrał...

źródło: comment_15999258106DFiAkBPe4c4FbQxNRlXEr.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@koters: piękne auto kolego, a największą beczka ze znawców tematu narzekających na malutkie silniczki w 508 i polecających tylko i wyłącznie hdi, a poza tym motoryzacja się skończyła bo nie ma już wolnossacych silników generujących 10KM na litr xD wracajcie do autobusów dzieci :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koters: Bardzo ładne auto, szczęścia życzę i szerokości, ja mam jedynkę w wersji GT, nie jest tak ładna bo ma już osiem lat na drodze robi robotę.
  • Odpowiedz
@Sszymon: Jeździłem tym autem kilka chwil. Głośne i nic czuć mocy przy 225 KM. Ale z wyglądu to absolutny hit i rozumiem ludzi, którzy je kupują. Jedno z niewielu „tańszych” aut, które wyglądają porównywalnie z zewnątrz, jak i w środku.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: a co jest zlego w dieslu, procz tego, ze nagle sie niektorym krajom odwidzialy auta na rope? Sam mam pb, ale w tym wypadku hdi to jedyne wyjscie, a i przy przebiegach pow 50k rocznie mozna diesla rozwazyc imo.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: A z jakiego powodu pewnym CYWILIZOWANYM KRAJOM NA MIARE XXI WIEKU sie dizelli odwidzialy? XDD Kupowac ten szrot, zeby za 10 lat tego nie moc sprzedac, bo nigdzie tego nie beda wpusaczac? XD Bo pare groszt oszczednosci? To trzeba byc przezartym komuna januszem.

Kwestie swiadomosci ekologicznej obywatela pomijam, bo postawy obywatelskie to nie w tym kraju xD
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: szybciej nie sprzedaz bev niz diesla, mark my words. A od mo treala sie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej na serio to np kraje socjalistyczne jak Francja stosowaly diesel-propagande napedzajac sprzedaz malych diesli, po czym, w ciagu jednego dnia, czysty diesel, jakim jest sprawny diesel z norma euro 5, stal sie wrogiem. Taguj swoje posty #samozaoranie
  • Odpowiedz
@koters: Szerokości, nowe 508 to arcydzieło. Osobiście wybrałbym czerwonego liftbacka, ale kombi w tym lakierze też robi robotę. No i te bezramkowe szyby () Gratki!
  • Odpowiedz
@yelas: na 100% nie wiem, wszystkie co spotkalem mialy ta zrobotyzowana. Na wiki faktycznie pisza o jakims automacie, ale nie wiem, gdzie go sprzedawali ¯\_(ツ)_/¯ bo moze nie w eu.
  • Odpowiedz