Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
Dziecko lat 12 (6 klasa szkoły podstawowej) i jego pismo:
- nieczytelne
- nie trzyma się linii
- każda litera pisana oddzielnie

Jego starzy nie widzą problemu "pisze jak pisze i co z tym się nie da nic zrobić", a w perspektywie dwóch lat ma egzamin na koniec podstawówki.

Coś z tym zrobić? "Nie bo po co? Nauczyciel go rozczytać może". A z doświadczenia wiem że CKE się w tańcu nie pier&oli i będzie miał "Zero punktów praca nieczytelna" ¯_(ツ)_/¯

Na informację, że za dwa lata ma egzamin którego już wiadomo że nie zda mają gotową odpowiedź "no jeszcze dwa lata, spoko luz pora na cs-a"...

Nie mam wpływu na wychowanie chłopaka, każdą moja propozycja w stylu propozycji czytania książek czy mniej PlayStation jest bombardowana z każdej strony. Z klasy do klasy chłopak leci na dwójkach trójkach, po powrocie do domu byle odwalić pracę domową i już leci do PS4 czy kompa. Od marca do końca sierpnia non stop siedział w pokoju (z przerwą na tydzień wyjazdu nad jezioro z rodzicami), bo e-nauczanie realizował w minimalnym stopniu...

#gorzkiezale #dzieci #szkola #edukacja #podbaza
g.....i - Dziecko lat 12 (6 klasa szkoły podstawowej) i jego pismo:
- nieczytelne
- n...

źródło: comment_1599744142jX5NH79yL5zwp6BkNBhyBp.jpg

Pobierz
  • 139
Coś z tym zrobić? "Nie bo po co? Nauczyciel go rozczytać może".


No to w końcu czytelnie, czy nie?

A z doświadczenia wiem że CKE się w tańcu nie pier&oli i będzie miał "Zero punktów praca nieczytelna"


Zdecyduj się, co jest problemem:
- nieczytelne pismo dzieciaka
- niezdany egzamin
?

Nie mam wpływu na wychowanie chłopaka, każdą moja propozycja w stylu propozycji czytania książek czy mniej PlayStation jest bombardowana z każdej strony.