Wpis z mikrobloga

@daray89: Największy pozytyw nowych liderów jest taki że ten upośledzony strimer, wyglądający jak ta brzydka protestantka krzycząca na inauguracji tego typa rządzącego Ameryką, się popłakał i rzucił gwinta I BARDZO DOBRZE XD
@EissIckedouw: ja oglądałem i zgadzam się ze wszystkim co tam mówił. Uważam, że powercreep rozwalił Gwinta i różnica między dobraniem high end golda a low end golda to jest przepaść, nie wspominając o dobraniu brąza zamiast golda.

Uważam, że Gwint jest w bardzo złym stanie gdzie wygrywanie gier zależy od tego co dobrałeś ty i twój przeciwnik, i zagrania gracza są zepchnięte na drugi albo i trzeci plan a outplay potential
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jombsik: to na kim chcesz balansować? Na top of the top? Czy może ogóle na wszystkich ?

Bo Twoje statystyki (czyli odczucia/wrażenia) są najmniej miarodajne z tych wszystkich źródeł.

Statystyki z low pro rangi są właśnie dobre bo dają Ci przekrój sporej liczby graczy którzy dedykują gwintowi sporo czasu.

Co do skrawków powinni po prostu dać możliwość wydawania ich na coś więcej niż tylko karty. Może dać możliwość zamienia kart na
@Wiosen:

to na kim chcesz balansować? Na top of the top? Czy może ogóle na wszystkich ?

top200, albo jeszcze lepiej 64 (chociaż 64 to mogłoby powodować problem z małą ilością danych).

Bo Twoje statystyki (czyli odczucia/wrażenia) są najmniej miarodajne z tych wszystkich źródeł.

Przecież nie mówię, że mają robić to co ja uważam. Chociaż z tego co zasłyszałem na streamach moje odczucia dość nieźle pokrywają się z odczuciami tych "lepszych"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jombsik: lepiej zadowolić 1%(a nawet mniej) niż wszystkich innych? Wiesz że w to mają grać ludzie a nie streamerzy z górą tysiącem widzów?

Dlaczego każde community uważa na podstawie paru streamerow i swojego własnego doświadczenia że wie lepiej niż developerzy którzy maja twarde dane prosto z gry.
@Wiosen: ale ja nie mówię o streamerach (a przynajmniej nie stricte o nich) tylko o profesjonalnych graczach, którzy rozumieją grę i jej problemy.

Dlaczego każde community uważa na podstawie paru streamerow i swojego własnego doświadczenia że wie lepiej niż developerzy którzy maja twarde dane prosto z gry.


Jak już wspomniałem, nie mówię o streamerach. A dzieje się tak, bo takie dane są nic nie warte jeśli tak jak tutaj są brane
@Wiosen: ciężko mi sobie wyobrazić żeby gra, w którą coraz większej liczbie osób gra się źle miała w dłuższej perspektywie zarabiać.

A i jeszcze na moment wracając do tego podejścia żeby zadowolić jak największą liczbę graczy. To CDPR stosuje takie podejście od samego początku (mam tu na myśli odkąd mogę się wypowiadać na ten temat, tj. odkąd ja zacząłem grać przy premierze HC - co było w becie nie wiem) i