Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki akcja.
Do szkoły w której uczy się siostra mojego przyjaciela wpadł dziś antymaseczkowiec. Zaczął nagrywać dzieci i nauczycieli. Krzyczał także żeby dzieci zdejmowały maski i nie reagował na prośby wyjścia ze szkoły. Zresztą zostawię wam filmik do oceny. Dlaczego o tym piszę? Bo mam wrażenie że chłop jest niestabilny emocjonalnie i może coś zrobić.
#bekazpodludzi #covid19 #maseczki #koronawirus
Panciak - Kurde Mirki akcja.
Do szkoły w której uczy się siostra mojego przyjaciela ...
  • 113
  • Odpowiedz
Jak mi się przykro zrobiło widząc tę dziewczynę w 5:17. I z takim ojcem żyje na codzień. Poświęci zdrowie psychiczne swojej córki w imię jakichś tam swoich zasad. Niestety rodziców się nie wybiera.
  • Odpowiedz
@Panciak: Na prawdę nie chce być klasistą, nie chce obrażać ludzi, ale czasami jest ciężko w #!$%@? widząc takie akcje. Współczuje córce i pewnie całej rodzinie dookoła. Noście maseczki, bądźcie zdrowi ( )
  • Odpowiedz
@Panciak
Ja #!$%@?ę. Najbardziej mi szkoda jego córek. Jedna z nich jest w dodatku na miniaturce.
Widać, że spala się że wstydu.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ktoś mógł chociaż ją wyciąć przed wrzuceniem.
  • Odpowiedz
@Panciak Gdybyś tego nie wrzucał na wykop, to by się skończyło na 500-700 wyświetleń, albo mniej (bo nie wiadomo ile osób wbiło na jego kanał i przejrzało resztę filmów przed falą z wykopu). Teraz to poleci na całą Polskę, bo już jest znalezisko o tym. Brawo
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie mieć takiego starego... Wpada do waszej szkoły i robi z siebie( i przy okazji z Ciebie) pośmiewisko, a na dodatek zwiększa zasięg żenady publikując swoje #!$%@? w internecie. Do głowy by mi nie przyszło, żeby własnym dzieciom robić taki wstyd ()
  • Odpowiedz
@zjawa: jakikolwiek skutek tej pandemii będzie - dorosły facet krzyczący na obce dzieci w szkole podstawowej nie jest normalnym zjawiskiem.
  • Odpowiedz