Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki akcja.
Do szkoły w której uczy się siostra mojego przyjaciela wpadł dziś antymaseczkowiec. Zaczął nagrywać dzieci i nauczycieli. Krzyczał także żeby dzieci zdejmowały maski i nie reagował na prośby wyjścia ze szkoły. Zresztą zostawię wam filmik do oceny. Dlaczego o tym piszę? Bo mam wrażenie że chłop jest niestabilny emocjonalnie i może coś zrobić.
#bekazpodludzi #covid19 #maseczki #koronawirus
Panciak - Kurde Mirki akcja.
Do szkoły w której uczy się siostra mojego przyjaciela ...
  • 113
  • Odpowiedz
@janoosz-tracz: właśnie dlatego się tak z kumplem tego obawiamy. Bo gość już na 2 innych filmikach zaczyna płakać i bluźnić bo "jest bezsilny" w tym wszystkim. A teraz jak go nauczyciele i policja pogonili to cholera wie co może zrobić. Np jakieś nic niewinnej nauczyciele która każe zakładać maski dziecią.
  • Odpowiedz
@Panciak:
Dumny, wolny, świadomy praw swoich i swoich dzieci człowiek, walczy z bezprawnym, antynaukowym zamordyzmem. Serce roście! Antymaseczkowcy trafią za parę lat do podręczników historii jako "Solidarność" XXI wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Panciak: biedna dziewczyna ( ͡° ʖ̯ ͡°) pajac wrzeszczy w szkole na obce dzieci, a jego własna córka ze łzami w oczach go prosi żeby przestał. Przecież to chore. A swoją drogą, co z udostępnianiem wizerunku tych wszystkich osób? Przecież to dopiero jest bezprawne.
  • Odpowiedz