Wpis z mikrobloga

Kiedyś w latach 2000 mieliśmy w sklepach słuchawki douszne. Potem stało się popularne to dziadostwo, to diabelstwo w postaci dokanałówek. Ku*wa druga próba po 15 latach i znowu pieniądze wyrzucone w błoto, nie wiem jak wy możecie wytrzymać jak to wypełnia wam kanał słuchowy, jak to zatyka i blokuje ucho jak jakaś wata którą się tam wkłada. Jeszcze sobie wymyślili że dokanałówek nie można zwracać z powodów higienicznych, podobno na Allegro się da jak w opisie aukcji nie ma takiego zapisu także ch*j zabierajcie sobie to.
#zalesie #sluchawki #muzyka
xiv7 - Kiedyś w latach 2000 mieliśmy w sklepach słuchawki douszne. Potem stało się po...

źródło: 01

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xiv7: dokanałowe to najlepsze słuchawki i nawet nie dyskutuj bo nie ma o czym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) przynajmniej pewnie siedzą w uchu, nie wypadają tylko dlatego że ruszasz głową / biegasz. A te pchełki gowniane? Wypadają tylko dlatego że je włożyłeś, nie mówiąc już o ruszaniu się jakimkolwiek.
  • Odpowiedz
@xiv7: Dla mnie badziew, bo zawsze wypadają. Zawsze. Zmiany gumek, owijanie wokół ucha, nic nie pomaga. Dlatego podziwiam ludzi z tymi wszystkimi airpdosami czy innymi budsami, że im to nie wylata. Ja bym zgubił po trzech dniach.
  • Odpowiedz
@xiv7: najgorzej że już praktycznie nie kupisz dousznych pchełek dobrej firmy. Ja miałem z dokanałowymi taki problem że każde otarcie kabla dawało SCCHHHHSHHHSHHRHHH w uszach, ale TWS to rozwiązują i airpodsy pro są naprawdę wygodne
  • Odpowiedz
@xiv7 tez kupilem dokanalowki do testow i przez 2 tygodnie podchodzilem jak do wilka, bo mnie #!$%@?, uwieralo, itd. A potem sie tak przyzwyczailem ze nosze je non stop nawet jak nie leci muza - w ramach odcinania sie od swiata. Kwestia przyzwyczajenia ucha.
  • Odpowiedz
@xiv7 Douszne to właśnie najgorszy typ słuchawek. Są twarde, wypadają z ucha i po dłuższym czasie nacisk plastiku na skórę boli.

Dokanałówki zaś mają mnóstwo gumek w różnych rozmiarach.

Używam jednej pary za 35 zł z Auchan od lat.
Słuchawki Sony MDR-EX15AP
T.....n - @xiv7 Douszne to właśnie najgorszy typ słuchawek. Są twarde, wypadają z uch...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan

Słuchawki Sony MDR-EX15AP


Swoją drogą bardzo dobre słuchawki dokanałowe. Jakiś czas testowałem różne słuchawki nawet chińskie słuchawki, które miały świetne recenzje (Moondrop, QKZxHBB, Kiwi itp.) ale te Sony wypadały lepiej od nich za ułamek ceny.
  • Odpowiedz
  • 10
@xiv7 dokładnie, pchełki (douszne) to bardziej komfortowe słuchawki.

Dokanałowe są niezdrowe:
- szczelne zatykanie przewodu słuchowego (nie ma powietrza, powstaje grzyb),
- jak dotkniesz słuchawkę brudnymi rękami (np. w autobusie) lub po prostu jest zakurzona, to wciskasz brud głęboko do ucha,
- jak słuchasz głośno muzyki, to w dokanałowych jest to bardziej
  • Odpowiedz
@Norskee nie są wygodniejsze, bo dalej czuć dyskomfort, że coś się wkłada głęboko do ucha.

@zwykly_szarak jak chcesz lepszą jakość dźwięku to nauszne. Jak chcesz, żeby nie było obok słychać, to nauszne zamknięte.

@Piottix
  • Odpowiedz