Wpis z mikrobloga

Trader21 pozdrawia Was z Hiszpanii, juz o reitach singapruskich i ruskim gazpromie nie ma mowy... teraz jest o roznicach zycia w Polsce i Hiszpanii...

ponad 20 tys ksiazek sprzedanych, powiedzmy 21500 x 349zl daje 7 500 000 polskich zlotych...

znajdzie sie nawet i na kupno chaty na majroce... i kupno nowej koszuli.

Szafranski ze swoim blogiem i 100tys sprzedanych ksiazek i po 8 czy 10 latach merytorycznego pisania moze sie niestety schowac....

aha, bym zapomnial pamietajcie zaczynajcie przygode na rynkach finansowych od edukacji i kupna ksiazki trejdera... ROTFL

Jaktam dalej na yt lapki w gore? odchudzeni o 350zl wierzycie ze po przeczytaniu ksiazki czlowieka ktory nie dorobil sie na rynkach finansowych .... dorobicie sie gory zlota na jakims revolucie czy innym exante lub trading212 itp .

Jedno mu trzeba oddac, mial plan i zralizowal go 10/10, powielajac teorie, ktore za oceanem na yt sa chlebem powszednim.

#gielda #lwlasnybiznes #inwestycje #oszczednosci #trader21
  • 52
@dcom: Szafrański podobnie jak trader również pisze o finansach tylko w innym kontekście i również dorobił się tylko na pisaniu xD
@dcom: Widać kogoś piecze oj piecze, że ktoś się na leszczach dorobił. Sam przecież tak robisz, zysk na giełdach nie bierze się przecież znikąd. Longterm czy jak mu tam też ładnie zarabia na subskrypcjach i zapędzaniu swoich owieczek do stajenki z tego co słyszałem. Hejże ho!

No ale przede wszystkim dobrze, że robią to legalnie. Każdy dobrowolnie skorzystał z ich usług. Dobrowolnie zmusił się do zakupu tego czy tamtego ( ͡
@rouli: nie trzeba, ale nie tylko to wyniosłem z ksiązki. Cykle migracji kapitału, wiele współczynników oraz wpływ warunków rynkowych na zachowanie różnych klas aktywów były bardzo pomocne. Gość do tego przewidział w książce pisanej w 2019 dokładny scenariusz jaki się ziścił w kryzysowej sytuacji, której czarnym łabędziem był akurat covid. Nie można powiedzieć, że gość nie ma pojęcia o tym co pisze. I tak, jak złoto i srebro jebło zaraz po
@dcom: Ja tam go lubię, z pewnością ma jakąś wiedze, strona internetowa u niego tez jest bardzo rozbudowana ciekawymi materiałami, chyba najpopularniejsza strona o inwestowaniu to właśnie jego, takich rzeczy nie buduje się bez wiedzy i doświadczenia, wole brać info od niego niż od wyk0pków na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
@forsakasa: książka jest naprawdę dobra, to co rzuca na nią cień (w oczach wielu osób) to niestety postać autora. Ma wiele interesujących przemyśleń, niestety sporo u niego foliarstwa i szurii. Portal przyciąga też ciekawe indywiduua...
Niemniej jednak jak na razie nie spotkałem się z merytoryczną krytyka książki, a nie autora, to dobrze o niej świadczy.
Niektórzy twierdzili, że to nie trader ja pisał. Tak po prawdzie, nawet jeżeli tak by było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Ja dodam od siebie że ta książka jest tak gowniano złożona (z perspektywy składu tekstu). Jak ja czytam to aż mnie oczy bolą. Brak podpisow pod wykresami. Marginesy z dupy. Wszystko lata po stronach bez ładu i składu. Student by to lepiej zrobił. Tam są złamane prawie wszystkie zasady panujące w tej branży od lat. Dramat. Ale hej jest kartonowe pudełko i ładnie wygląda na półce.
ponad 20 tys ksiazek sprzedanych, powiedzmy 21500 x 349zl daje 7 500 000 polskich zlotych...

znajdzie sie nawet i na kupno chaty na majroce... i kupno nowej koszuli.


@dcom: jaki zgrzyt dupy XDD widze tag #przegryw się zrobił tutaj. #!$%@? tam z opiniami o książce, #!$%@? z masą informacji które dostarcza, wykopek #!$%@? wie swoje XD.