Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@c43amg:

Ale różnica miedzy kk a twoim klubem jest taka że w Kk ty tam w papierach widniejesz


Ty u mnie też widniejesz w
  • Odpowiedz
@Kosciany:
- aborcja jest całkowicie zła, jest grzechem i powinna być zakazana
- ale co jeśli ciąża zagraża życiu kobi...
- WON Z KLASY GNOJU, NIE BĘDZIESZ MI TU PYSKOWAĆ

Lekcje religii katolickiej w szkole były niezwykle pouczające ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosciany: zakonnica w podstawówce namawiała uczniów do linczu na chłopaku, który był świadkiem Jehowy. Mówiła, że nie można się do niego odzywać i go dotykać i trzeba udawać, że nie istnieje, a on i tak umrze w cierpieniu i nie zazna zbawienia. Ale to był pierwszy i ostatni rok mojego uczęszczania na religię, po tym rodzice zgodnie mnie wypisali i nigdy więcej już nie poszedłem do kościoła i innych takich
  • Odpowiedz
@Kosciany: dzięki lekcjom religii podszkoliłam trochę rysowanie i tworzenie postaci RPG, gdyż tym się zajmowałam przez 2 godziny, które miałam wolne dzięki niechodzeniu na religię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosciany w gimnazjum przez dwa lata miałam super księdza, pokojowy ziom i ze świetnym poczuciem humoru (takim trochę edgy), na etapie mojego wahania się co do wiary potrafił mimo wszystko zachęcić do kościoła.
W 3 gimnazjum i w liceum miałam już lekcję z dewotami i szurami xd co roku był kto inny ale wszyscy jebnieci
  • Odpowiedz