Wpis z mikrobloga

@Kosciany: niczego ciekawe, zreszta w podstawowce uczyl mnie miejscowy ksiadz ktory byl nudnym flegmatykiem i jego gadka brzmiala co lekcje tak samo, w gimbazie byla jazda bo przyszedl swiezy wikary ktory byl konsekwentnie niszczony ale niestety nie niewygodnymi pytaniami a zwyklym lekcyjnym #!$%@?, zas w szkole sredniej mialem katechetke ktora miala #!$%@? i najpierw puszczala nam filmy takie typowe katolickie wysrywy w stylu spotkania a potem pozwala nam ogladac jakies sensacyjniaki,
  • Odpowiedz
@Kosciany Pamiętam, że ksiądz był jedynym nauczycielem w całej historii mojej edukacji, który stosował wobec mnie przemoc fizyczną. Było to w 1-3 klasie szkoły podstawowej. Mocno pociągnął mnie za ucho i pamiętam, że na prawdę bolało. A w liceum był ksiądz, który jako jedyny z nauczycieli mnie okłamywał (pomijając to, czego nauczał na lekcjach xD) mówiąc, że mając 18 lat potrzebuję zgody rodzica na wypisanie się z zajęć religii.
  • Odpowiedz
żeby nie wchodzić w dyskusje z katolikami


@welin: niestety dokładnie tego. Jakiekolwiek pytanie na temat wad KK - "no co ty za bzdury opowiadasz, nic takiego nie ma miejsca", koniec dyskusji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosciany: ja miałem zajęcia z panią pedagog bo szkoda im było organizować etykę dla jedynej osoby w historii szkoły która zrezygnowała z religii i nic się nie nauczyłem bo grałem u niej w gabinecie w kłejka. Zakręcona babka, czasem w ogóle zapomniała przyjść więc miałem okienko xd
  • Odpowiedz
@Kosciany: Relaksik i rozmowa z kolegami. Miło wspominam ale powinno organizowane w kościele wg mnie. Na przykład w niedzielę.
Jestem za zminimalizowaniem ilości przedmiotów.
#!$%@?ć drugi język i religię.
Niemieckiego 7 lat się uczyłem - i to sporo czasu bo nauczycielki wymagające bardziej niż od ang. Angielski się przydał zawsze i wszędzie. Niemiecki to #!$%@? strata czasu.
  • Odpowiedz
@welin: Ty to jesteś religijny śmieszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dyskutowałaś już o religii i wierze z muzułmanami? To dopiero jest wyzwanie jak mówią, że Słońce krąży wokół Ziemi xD
  • Odpowiedz
@Kosciany: Religijnych wierszyków i to że Owsiak to diobeł i szatan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

polecam na yt obejrzec wizje piekla w roznych wydaaniach, skoro , wam nie wystarczaja rzeczywiste dowody w postaci Calunu Turynskiego, objawien w Gietrzwaldzie, ktore widzialy setki tysiecy Polakow, obrazu Matki Boskiej z Guadalupe, cudu slonca z Fatimy, ktory tez jest na yt, czy zachowanego klasztoru w Hiroszimie, albo ostatnio figury w Libanie,
Krs90 - @Kosciany: Religijnych wierszyków i to że Owsiak to diobeł i szatan ( ͡° ͜ʖ ͡...
  • Odpowiedz
@Kosciany
- odrabianie lekcji z innych przedmiotów i robienie wszystkiego innego niż słuchanie wariata - zaoszczędzony czas w domu
- jeśli już trzeba było wdać się w dyskusję z katechetą - zdobywanie umiejętności zadawania trudnych lub niewygodnych pytań
- trening w dostrzeganiu fałszu i obłudy
  • Odpowiedz