Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hell_awaits: stary te chady interesują się tylko Stacy 8/10+, dla Ciebie nadal pozostają te 6,7/10 o ile jesteś ogarnięty. Też jest przyjemność z ruchania ich xD
Zresztą część chadów to debile i nie umówią się z niektórymi laskami.

Np mój kumpel chad był wielokrotnie wyśmiewany na tinderze bo ma game i iq 6 latka xD
oże takimi atrybutami jak: intelekt i humor?


@LadyRaspberry: XDDDDDDDDDDDDDD
Ale wiesz, że ludzie najpierw patrzą na wygląd, a dopiero potem się dobierają pod kątem osobowości? (niektórzy nawet w ogóle tego nie robią, bo działa efekt aureoli) Tu nawet nie chodzi o incelskie wysrywy, po prostu nie zakłamujmy rzeczywistości.

stary te chady interesują się tylko Stacy 8/10+, dla Ciebie nadal pozostają te 6,7/10 o ile jesteś ogarnięty. Też jest przyjemność z ruchania
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hell_awaits: młode chady tak i ogólnie masz rację ale starsze chady już się stają wybredne i nie umówią się z byle p0lką
Trudno jest się umówić z dupą na swoim poziomie atrakcyjności. Aczkolwiek no nie jest to niemożliwe.
Trzeba koniecznie mieć game i się wyróżniać jeśli mówimy o seksie przez neta dla przeciętnego faceta
@tinder_project: Kiedyś można było, wcześniej przez kilka lat byłem związany z dziewczyną, która IMO była powyżej mojego poziomu atrakcyjności (ofc wtedy tak tego nie postrzegałem, teraz to zauważyłem, że nie byłem jej looksmatchem XD). Ale to było w czasach przed Tinderem. Obecnie przeciętna laska ma dostęp do wszystkich napalonych chadów w twojej okolicy, więc ¯\_(ツ)_/¯