Wpis z mikrobloga

Za to kocham #finlandia . Wstaje sobie do pracy na 6 i mam do przejechania 30km. Nie spotykam nikogo, dosłownie nic nie jechało z przeciwka i nikt mnie nie wyprzedził. Spotkałem tylko 5 sarenek i 2 losie ( ͡° ͜ʖ ͡°) o taki kraj nic nie robiłem #oswiadczenie
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kexus512: sklep widzę z balkonu, myśle ze minuta drogi z mieszkania windą do wejścia do sklepu
Ceny poprzez przelicznik €, nieraz zdarzy się ze niektóre produkty tańsze ale do zarobków mega tanio,
Nie, nie mam Tesli, może kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedźwiedzi? Bardziej łosi i saren które lubią organizować zawody w skokach przez drogę XD jest bardzo dużo dróg z kamienia który posypują jakimś klejem
  • Odpowiedz
@niebieskisufit: po co chcesz nagrywać o Finlandii? Żeby zachęcić do emigracji tam? Trochę to bez sensu, wyjechałeś żeby uciec od Bolzki i p0laków a teraz ich ściągać do siebie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wykopki sie budza ze mozna zyc przyzwoicie #zagranico ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To dodam od siebie ze w 2 lata odlozylem na wklad wlasny na kupno domu, i to niczego nie zalujac sobie - wakacje, restauracje i jakosciowa zywnosc
  • Odpowiedz
@olelek: Ale błysnąłeś. To, że ktoś pracuje w niedziele o 6 rano wcale nie oznacza, że nie trzeba mu okazywać szacunku. Chłop ciężko pracuje, nie narzeka i nie wyciąga pieniędzy po zasiłek, ale dla niektórych musi być p0lakiem.
  • Odpowiedz