Wpis z mikrobloga

Za to kocham #finlandia . Wstaje sobie do pracy na 6 i mam do przejechania 30km. Nie spotykam nikogo, dosłownie nic nie jechało z przeciwka i nikt mnie nie wyprzedził. Spotkałem tylko 5 sarenek i 2 losie ( ͡° ͜ʖ ͡°) o taki kraj nic nie robiłem #oswiadczenie
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja kocham gdy osoby które wyjechały za granicę żyć i pracować, nadal udzielają się na polskich górach chwaląc się jak jest im wspaniałe. Szukają poklasku i zazdrości, bo nie są w stanie zasymilować się i normalnie wieść życie już w nowym środowisku. Zawsze mi takich osób żal.


@ste3: no już, nie zesraj się. To, że ktoś wyjechał to już oznacza jakąś zdradę stanu i wyrzeknięcie sie bycia Polakiem? xD
  • Odpowiedz
@NickciN: nie czytalem ile zarabia, ile oszczedza itp ale nie wyjechal tam jako profesor fizyki atomowej a do jakiejs gownopracy, wiec zarabia gownopieniadze tyle ze nie w PL a za granica i wali konia do przewalutowania, sadzac prostackie teksty typu ten z polowa miesiaca a to juz troche buractwo w moim odczuciu
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: zgadzam się z tobą. Ogólnie w moich oczach zrobił dobrze. W sensie lepiej żyć za granicą jako fizyczny niż w PL. Ale jak to ująłeś, wali konia do przewalutowania to jest żałosne. Bo to jest dobra mina do złej gry. Żyje się #!$%@?, na niskim poziomie ale ma się chociaż oszczędności w przeliczeniu na PL
  • Odpowiedz