Wpis z mikrobloga

@niebieskisufit: zwłaszcza te łosie. Wyjdzie Ci kiedyś na drogę, #!$%@? Ci się przez przednią szybę do kabiny i skończysz żywot dekapitacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie 30 lat w bolzdze i łosie widziałem tylko w książeczkach dla dzieci, a jak wiadomo tam są bujdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LizzieBorden: Tak, na luzie możesz sobie pozwolić co tydzień isc do restauracji ale my jemy w domu cebule i ziemniaki - tniemy koszta po całości XD ale na serio to tak, czasem gdzieś wychodzimy jak nad najdzie ochota na coś innego niż domowego aczkolwiek bardzo dużo rzeczy gotujemy i próbujemy nowych smaków @luvencedus: ang w zupełności wystarczy @dikres: dla faceta nie, dla kobiety tak ale tez nie ma tragedii
  • 17
@niebieskisufit za każdym razem kocham ból dupy Polaków co zostali w Polsce pracują za grosze i muszą poczuć się lepiej pisząc teksty typu "najwyraźniej nie umiałeś sobie poradzić" xD nie rozmawiaj z debilami mirek


A ja kocham gdy osoby które wyjechały za granicę żyć i pracować, nadal udzielają się na polskich górach chwaląc się jak jest im wspaniałe. Szukają poklasku i zazdrości, bo nie są w stanie zasymilować się i normalnie wieść
@Szewska_Pasja: ja zaczynałem przez agencje ale to było dwa lata temu i w innym miejscu niż jestem obecnie, język ang wystarcza, w zależności w co celujesz
@Przegrywhere: sam sobie odpowiedziałeś, sam byłem w szoku na początku ze można godnie żyć na tym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lorenzo_von_Matterhorn: nie spałem i pewnie w tym roku się nie uda a wszystko zawalone pomidorami ( ͡°
@niebieskisufit za każdym razem kocham ból dupy Polaków co zostali w Polsce pracują za grosze i muszą poczuć się lepiej pisząc teksty typu "najwyraźniej nie umiałeś sobie poradzić" xD nie rozmawiaj z debilami mirek


@Przegrywhere uważasz, że w Polsce ludzie jedzą gruz tak jak Ty i że nie da się tu normalnie żyć? Nie wiem na jakich zadupiach mieszkaliście, ale współczuję.
@ste3: trzeba się nawzajem szanować, my wyjechaliśmy bo tego nam brakowało, spokoju i wzajemnego szacunku, głupi przykład, jedziesz w Polsce przepisowo 50 w terenie zabudowanym? Źle, jesteś prostak, należy Cię strąbić, wyprzedzić, zahamować i wyklnąć.
A tutaj? Jak ktoś chce jechać szybciej - proszę bardzo, wyprzeda zgodnie z przepisami i odjeżdża tam gdzie chce i jak szybko chce.
Polska zimą wcale nie jest dużo lepsza


@Antorus: Polska zimą jest dramatyczna XD
Przez całe życie zima mi się kojarzyła ze słabą widocznością i mrozem.

Pojechałem do Austrii na narty. Niebo tak jasne i niebieskie, że aż wpadające w zieleń. Widoczność doskonała. A powietrze nie #!$%@? wędzonką XD

Do krótkich dni zimą w Polsce, warto dorzucić dym ze spalanych śmieci przez 99% czasu zimy i robi się taka post-apo sceneria, że
@bagi1: ja też jeżdżę do Austrii i Włoch na narty i jest tam super. Tyle że trzeba trafić na pogodę bo kilka razy trafiłem tak, że jeździłem cały dzień w chmurach, widoczność 10 metrów.

Ale ze smogiem to fakt niestety, mieszkam na południu Polski gdzie jest z tym najgorzej. Inwersja temperatury najgorsza, wtedy cały syf się przy ziemi zbiera. Będąc wysoko (na nartach w górach) jesteśmy ponad wszystkim syfem.
@kexus512: sklep widzę z balkonu, myśle ze minuta drogi z mieszkania windą do wejścia do sklepu
Ceny poprzez przelicznik €, nieraz zdarzy się ze niektóre produkty tańsze ale do zarobków mega tanio,
Nie, nie mam Tesli, może kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedźwiedzi? Bardziej łosi i saren które lubią organizować zawody w skokach przez drogę XD jest bardzo dużo dróg z kamienia który posypują jakimś klejem i
@olelek: Ale błysnąłeś. To, że ktoś pracuje w niedziele o 6 rano wcale nie oznacza, że nie trzeba mu okazywać szacunku. Chłop ciężko pracuje, nie narzeka i nie wyciąga pieniędzy po zasiłek, ale dla niektórych musi być p0lakiem.