Wpis z mikrobloga

Za to kocham #finlandia . Wstaje sobie do pracy na 6 i mam do przejechania 30km. Nie spotykam nikogo, dosłownie nic nie jechało z przeciwka i nikt mnie nie wyprzedził. Spotkałem tylko 5 sarenek i 2 losie ( ͡° ͜ʖ ͡°) o taki kraj nic nie robiłem #oswiadczenie
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@minor983: Najwspanialsze w mieszkaniu za granicą jest to, że nie ma tam takich p0laków jak Ty i podobni w tym wątku.

OP dodał sobie wpis na mirko gdzie stwierdził suchy fakt, że podoba mu się w Finlandi, ze pracuje przy jakichś puszkach, i że zarabia dużo więcej niż w Polsce, i że ogólnie jest gitara. Żyje sobie i niech mu się wiedzie jak najlepiej.

A tu nagle co? Dyskusja #!$%@? na prawie 200 komentarzy jakim to OP nie jest śmieciem, antypolakiem, robolem i #!$%@? wie co jeszcze bo ŚMIAŁ WYJECHAĆ Z POLSKI ŻEBY MIEĆ LEPIEJ W
  • Odpowiedz
@waskizlo: czy ja napisalem ze jest smieciem? To po pierwsze. Ja nie o nim pisalem tylko o drugim gosciu jesli nie zauwazyles ale widocznie ty jestes za granica bo czytac nawet nie umiesz to i pracy. A ja nie lubie #!$%@? co pluja na swoj kraj i jak ci sie nie podoba w polsce to #!$%@?. Pewnie by niemcy na nas najechali to bys z nimi poszedl wodeczke pic przez
  • Odpowiedz
@peoplearestrange widzę, że nie zrozumiałeś tego co pisze więc wyklaskam sylabami. Ja zarabiam ok w PL i nie mam potrzeby wyjeżdżać. Ale ktoś bez wykształcenia nie będący zawodowcem w żadnej branży co ma ze sobą zrobić? Tak jak to napisałeś? Nie być robakiem? Nie wiem, czy masz 15 lat, czy jesteś po prostu z bogatego domu (i nie muszę nic insynuować ale skoro ty to robisz w moją stronę) bo takie
  • Odpowiedz
@Under4est: Po pierwsze nie wiem jak mozna byc fizolem i 2000 zarabiac, skoro teraz kazdy fizol zarabia wiecej niz poczatkujacy korposzczur - kolega z klasy z podstawowki, tluk straszny robi wykonczenia mieszkan i zarabia dobrze, a pracy ma tyle ze zatrudnil trzech podobnych sobie i jada na "dwie ekipy", urlopu nie ma od poltorej roku bo tyle jest roboty i kasy do wyjecia. Hydraulik, elektryk, #!$%@? wszystko to teraz sa
  • Odpowiedz
@peoplearestrange kolega pewnie już zaczynał sprzedając długopisy w podstawówce z marżą xD Musisz mi wybaczyć ale nie jestem w robolskich zawodach zorientowany, ale widzę że konkret masz rozeznanie. No to zwracam honor. #!$%@?. Dlaczego nie jesteśmy jeszcze drugą Finlandią? Ale może dasz ludziom żyć gdzie chcą i zajmiesz się pracowaniem na wyjściem z przegrywu, bez wyładowywania życiowej frustracji na osobach trzecich.
  • Odpowiedz
@waskizlo ale jak #!$%@? trzeba być żeby ludziom życie układać i zaglądać w portfel xD Tak właśnie jest, jak spędzisz pierwsze 30 lat życia ze swoją matką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kabel: Rovaniemi jest mocno przereklamowane, słyszałem dużo opinii od znajomych ze nie wybrali by się tam po raz drugi, na Twoim miejscu pojechalbym po prostu na północ i wynajął sobie chatkę gdzieś na odludziu, masz większa szanse ze spotkasz dzika zwierzynę i np. renifera
  • Odpowiedz