Wpis z mikrobloga

@Hereticsheresy reddit to mega lewackie.miejsce, a przynajmniej niektóre subreddity, ale nie zmienia to faktu, że nawet jako prawak dopóki zachowujesz się jak człowiek możesz podyskutować o wszystkim. Nie spotkałem takiego betonu jak tutaj po lewej czy prawej.
A nawet jeśli chodzi o nie polityczne sprawy to zawsse dostanoesz odpowiedź, zawsze ktoś Ci wyjaśni i przeprowadzisz kulturalną dyskusję.

Wykop wybrał wszystkie najgorsze elementy z karachana, elektrody, forum miłośników michnika i lenina, fejsbukowej grupy
@132435: ciężko powiedzieć, że bardziej, ale masz racje - są tam lewackie i są tam prawackie subreddity, które mają swoich #!$%@? modów. Zaletą jest to, że różne subreddity mają różnych modów, a na wypokpeel wszędzie jest to samo gówno i nie ma miejsca bez niego.
czy jakiegoś umposledzonego pmieskma zumpke, który bawi tylko niedorozwiniętych zjebów z dodatkowym chromosomem.


@portas91: no ale ty to piszac pokazujesz ze jestes taka osoba wlasnie o jakich piszesz.

na wykopie mozesz dodac tag na czarną i nie będziesz widział wpisów.
reddit to mega lewackie.miejsce, a przynajmniej niektóre subreddity, ale nie zmienia to faktu, że nawet jako prawak dopóki zachowujesz się jak człowiek możesz podyskutować o wszystkim.


@portas91: Wchodzę tam tylko poczytać newsy. Lewactwo zabiło chęć rozmowy z nimi. Ostatnio było o imigrantach we Francji i jakiś debil z Ameryki Północnej napisał, że europa powinna być bardziej tolerancyjna. Aż się mi cisło, żeby założyć konto i powiedzieć im, żeby sami ich wzięli
@OjciecPracz: mówię o moim odczuciu

@RolfTrapeu: Dokładnie. Sam poziom też spadł. Samo prawactwo vs lewactwo w sumie mi wisi, ale te durne pieseuy i pochodne, przeklejanie tych samych idiotycznych obrazków, kurczak/cztery sery i inne. Po prostu według mnie ten serwis się kończy. Ma jeszcze przebłyski i tego się trzymam, niemniej jednak szambo wybija. Poniżej jeden z tych szczytnych momentów żartu i komedii
portas91 - @OjciecPracz: mówię o moim odczuciu

@RolfTrapeu: Dokładnie. Sam poziom ...

źródło: comment_1599294144ekISiw6rkE3Z2wYS6uR0F3.jpg

Pobierz
@Hereticsheresy reddit to mega lewackie.miejsce, a przynajmniej niektóre subreddity, ale nie zmienia to faktu, że nawet jako prawak dopóki zachowujesz się jak człowiek możesz podyskutować o wszystkim. Nie spotkałem takiego betonu jak tutaj po lewej czy prawej.


Nieprawda, takiego lewackiego betonu jak na redditcie to szukać można chyba tylko na Twitterze. Wszelkie odmienne opinie, nawet w niewielkim stopniu różniące od ogólnych, panujących tam poglądów, spotykają się z zajadłym hejtem, po czym są