Wpis z mikrobloga

#przemysl #podkarpacie #wykopefekt #pomocy #ptaki #ptakiboners #niewiemjaktootagowac #zwierzaczki #zwierzeta #sor #weterynaria #weterynarz #zoologia #zdjecia #kiciochpyta #pierdzepokotach #psy #zainteresowania #rozowepaski #niebieskiepaski #picrel

Witam moi mili. #!$%@? tyle tagow zeby rozgłos był większy. Znalazlem jaskółkę (PICREL) godzinę temu prawdopodobnie ze zlamanym skrzydłem i chyba też nóżką. Karmie go wątróbką i wodą.
Co mam z nim zrobic. Problem polega na tym, ze u mnie na tą chwilę jest mega cienko z hajsem a musze mu jakoś pomoc. Wiecie może czy jest jakas instytucja zajmująca sie takimi przypadkami? Męczy sie bidaka widać. Pewnie lezała w trawie pare dni bo spi caly czas. Otwiera oczy tylko jak ją dotykam. MIRCY POMOCY!!
Kaau - #przemyśl #podkarpacie #wykopefekt #pomocy #ptaki #ptakiboners #niewiemjaktoot...

źródło: comment_1599242921AvyqqKrzClM2KAcjzeTmnO.jpg

Pobierz
  • 25
@Kuroczka: Dzwonilem do Ady. Polecili zadzwonic mi na straż miejską. Tam podali mi numer do weterynarza dyzurnego ktory ma za to placone a ten powiedzial mi ze ptakami sie nie zajmuje :|
@Kaau: Bo to nie jest jej naturalne pożywienie, i wg mnie może ja zabić. Ciężko o tej porze złapać jej jakieś robaki (np. muchy). Także nie wiem, co na zastępstwo, ale zła dieta może zabić dzikie zwierzęta. Dodzwoniłes się do azylu?
Dzwonie caly czas i zajete. Kiedys jak mialem 16 lat mialem pare jaskolek i pamietam ze weterynarz kazał mi ja karmic surową wątróbką.
@Kaau: Odebrali. Doszlismy do wniosku z Panią po drugiej stronie sluchawki ze dobrze byłoby poprostu podrzucić ptaszka pod drzwiami weterynarza i uciec bo jedyna instytucja ktora sie zajmuje takimi sprawami to wlasnie ptasi azyl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaau: przede wszystkim podawaj mu wode. Potem wygooglaj sobie dokarmianie takiego ptaka. Można mu zrobić mieszankę z twarogu, gotowanego jajka, glukozy (z apteki) i witamin (ale nie wszystkie są odpowiednie). Doraźnie wystarczy mu jajko, ale dawaj mniej żółtka. Jest to tymczasowe rozwiązanie.
dobrze byłoby poprostu podrzucić ptaszka pod drzwiami weterynarza i uciec


@Kaau: jak widze w chlewie obsranym gownem wciaz stabilnie.
Ptaszek znaleziony pod drzwiami jest poddawany eutanazji z przyczyn humanitarnych.