Wpis z mikrobloga

Tak odchodząc od tematu to oczekiwanie dystansu do siebie jest gówniane. Grono typków ze studiów niebędących zaprzyjaźnionymi pociska po wyglądzie sprawiając przykrość, a głupio cokolwiek powiedzieć, żeby nie wyjść na przewrażliwioną i bez dystansu.
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: Prawdopodobnie chodzi o to, że kobiety są uczulone na punkcie swojego wyglądu, ale facetów to już nie mają oporów oceniać po wyglądzie, nawet gdy na swoją wagę mogą mieć wpływ, a facet na wzrost itp. wpływ ma raczej niewielki. Tak się tylko domyślam...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Modern_Talking: Oczywiście, że to było chamskie, ale mnie ta cała sytuacja trochę śmieszny. Najebusy kiwający się na prawo i lewo leją się o jakąś pierdołę, zamiast dać sobie spokój i się rozejść. Sam nie piję i taka logika chlejusów jest po prostu zabawna, bo sami się wzajemnie nakręcali jak na jakiejś walce w Koloseum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Modern_Talking: Oczywiście, że to było chamskie, ale mnie ta cała sytuacja trochę śmieszny. Najebusy kiwający się na prawo i lewo leją się o jakąś pierdołę, zamiast dać sobie spokój i się rozejść. Sam nie piję i taka logika chlejusów jest po prostu zabawna, bo sami się wzajemnie nakręcali jak na jakiejś walce w Koloseum.
  • Odpowiedz
@szalonyonanista: Jakby to było takie łatwe to nikt nie byłby grubasem ¯\_(ツ)_/¯ Można by było postawić poprzeczkę jeszcze wyżej i wyśmiewać wszyskich, którzy nie mają potężnej muskulatury, bo przecież nie dbają wystarczająco o siebie.

@harnasiek: Myślisz, że grubi ludzie pewnego dnia stwierdzili "a c--j, będę gruby", otóż nie. Położenie c---a na swoje zdrowie i ignorancja to jedna z przyczyn. Są ludzie, którzy na przykład zajadają stres, są ludzie
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: z grubych kobiet jest beka ;] ogólnie może trochę chamsko, ale z drugiej strony wiele mówi o tej babce - na pewno, że ma kompleks tuszy ¯\_(ツ)_/¯ potem już było tylko gorzej. Same kobiety też często rzucają takimi tekstami, tak przynajmniej mi się wydaje - nie wiem, ogólnie jestem przegrywem, ale to co się działo po striggerowaniu normalne chyba nie jest.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Skoro sam określasz siebie jako przegrywa, to najwyraźniej też cierpisz z powodu jakichś tam kompleksów. I teraz wyobraź sobie, że spokojnie se siedzisz w knajpie i jakiś kozak pajacerski przy wszystkich mówi do Ciebie "Ej przegrywie stulejarzu".
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: Laska troche zbyt agresywnie zareagowala, a gosciu to zwykly rynsztok bo moglby chociaz przeprosic. Jednego nie ruszy zwyzywanie od pedalow, a drugi bedzie z tego heheszkowal. Nie zmienia to faktu, ze takie teksty do przypadkowej, nieznanej osoby jest glupie i ma obrazliwy wydzwiek.
Jakby to byla grupka znajomych, gdzie kazdy kazdego zna, luzna atmosfera i w ogole heheszki to raczej taki tekst by nikogo nie ruszyl, albo by mu
  • Odpowiedz