Wpis z mikrobloga

@Modern_Talking lol, a wystarczyło się uśmiechnąć i by się rozeszło po jej tęgich kościach xD
Tudzież mogła mu powiedzieć, żeby tak się do niej nie zwracał a nie lecieć na niego jak tucznik na r--ź.

Kręcenie gównoburzy bo ktoś Cię nazwał grubasem iksde.
Nie na jednego mojego kumpla tam mówili i nikt się nie obrażał, tylko laski mają jakiś chory kompleks na punkcie swojego wyglądu bo to chyba jedyna rzecz jaką
  • Odpowiedz
@Modern_Talking Wiesz, IMO beka jest z tego, jak się laska zachowała. Jasne, że gość się szczytową klasą nie popisał. Ale w tym momencie krótka piłka "sluchaj, to nie było miłe, sprawiłeś mi przykrość, dla mnie impreza jest skończona" i opuszczenie lokalu. I gość zostaje z wyrzutami, wychodzi na chama i buraka. A tutaj...krzyki, bluzgi, startowanie z łapami. No trochę żenua w mojej ocenie.
  • Odpowiedz
  • 16
@Modern_Talking nie czaje. Kto ma z tego beke? Przecież typ ewidentnie chciał zaistnieć w sieci, a zrobił to w najbardziej prymitywny sposób. No ale mamy takie czasy, że patusy zostają celebrytami... Do kogoś tam wyżej - oburzyła się bo ktoś ją nazwał gruba a rzeczywiście jest gruba? Wtf człowieku. Dla jednego może być tłuściochem a dla drugiego mega atrakcyjną laską. Do ciebie też można się zwracać per brzydki?

Edit: to do
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: problemem nawet nie jest chyba nazwanie "gruba" tylko powiedzenie tak do niej w towarzystwie, wyśmiewanie, poniżanie. Jak reagujecie jak ktoś przy znajomych napluje wam w ryj? Typ p----------y a tłumaczenie żałosne
  • Odpowiedz