Wpis z mikrobloga

@Modern_Talking: gość zachował się po chamsku, ale dla mnie beka jest z całkowicie zerowego (a wręcz ujemnego) dystansu do siebie u tej laski. Wcale nie jest taka gruba, a z miejsca przez głupi tekst dostała piany na pysku i poleciała do typa z łapami.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Ale w jakich okolicznościach nazwal ją grubą? Siedzieli, gadali, było miło, a on żeby zaistnieć w sieci zachował się jak ostatni buc, cham i prostak.
Jedynie reakcja dziewczyny troche na wyrost, gdyby mnie ktoś tak potraktował to po prostu bym wyszła, a nie szarpała się z gamoniem. Od dziecka uczono mnie żeby gówno omijać szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
@zapoznalem: A publiczne nazwanie przez kobietę niskiego faceta kurduplem, a łysego - łysą pałą, a niezbyt urodziwego - paskudnym ryjem? Rozumiem, że to tez tylko nazwanie rzeczy po imieniu i z obrażaniem nie ma to nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@zapoznalem: No nie wiem może nie każdy lubi jak personalny problem jest poruszany w towarzystwie w tak bezpośredni sposób. Może nie każdy chce być oceniany przez pryzmat jego złej cechy. Odsyłam do mojego poprzedniego komentarza to może złapiesz analogię.
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: No typ sobie chciał połechtać ego i ewidentnie mu się udało, bo banda wykopkow mu jeszcze przyklaskuje. Ja czaje, ze laska przesadziła z reakcja, ale serio nie wiem jak można tak powiedzieć do obcego człowieka i tłumaczyć się tym, ze „nie widziałem jak ma na imie”. Dobrze wczoraj ktoś napisał, ze mógł tak powiedzieć to łysego karka. No, ale grubsza dziewczyna jest lepszym targetem, a i poklask na wypoku
  • Odpowiedz