Wpis z mikrobloga

@Steczny: Przynajmniej dostałeś coś, gdzie wiesz co podpisujesz, bo moja mama to nie wie, czy chodzi na tym papierku o zgodę na przetwarzanie danych osobowych, czy o mierzenie temperatury. Tak to dziwnie napisali, że na podstawie tego papierka to można i dziecko wywieźć w #!$%@?.
ooo, a na jakiej podstawie prawnej


@Nieszkodnik:
Logika jest następują

1. Jest obowiązek szkolny
2. Rząd nakazał szkołom wprowadzenie zabezpieczeń przeciw wirusowych.
3.Ustswy covid wyposażyły dyrektorów w prawo do realizacji tych zabezpieczeń (choć patrząc na nasz rząd - to może niekoniecznie )

Wiec dyrekcja mówi - badanie temp jest.niezbede.
No musisz się zgodzić
@Steczny: @TheMan: ale zaraz... A jak nie podpisze rodzic to co? Nie wpuszczą do szkoły? A obowiązek szkolny? Taki papierek wyklucza się z tym że dziecko musi chodzić do szkoły. Wszystkim sprawdzać i nikogo nie pytać a nie jakieś durne kartki które nie mają żadnego sensu i dokładają tylko biurokracji.
Można wysłać na librusa info że będzie mierzone i tyle...
Logika jest następują

1. Jest obowiązek szkolny


@graf_zero: wprowadzony ustawą.

2. Rząd nakazał szkołom wprowadzenie zabezpieczeń przeciw wirusowych.


@graf_zero: ustami rzecznika czy tam Ministra Edukacji.

3.Ustswy covid wyposażyły dyrektorów w prawo do realizacji tych zabezpieczeń (choć patrząc na nasz rząd - to może niekoniecznie )


@graf_zero: poważnie, wyposażyły? To je podaj, proszę...

Wiec dyrekcja mówi - badanie temp jest.niezbede.


@graf_zero: a rodzic na to - proszę podstawę prawną,
@Steczny no to teraz siadaj mały #!$%@? i słuchaj. Poszedłem swojego kaszojada odebrać z przedszkola i przysł#!$%@? się rozmowie tych słynnych madek:
-podpisalas już zgodę na mierzenie temperatury u dziecka?
-nigdy w zyciu!
-dlaczego?
-a wiesz do czego oni toł zgodę wykorzystajoł potem? Później mi dziecko zaszczepia na siłę i powiedzoł, że przecie podpisołom zgode.
KURTYNA
@szynszyla2018: nie wiedziałem że tak jest myślałem że taka papierologia jest tylko w szkole raz musiałem dać zgodę od rodziców na wypożyczenie książki bo była brutalna XDDD "igrzyska śmierci"